Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Zacznę od początku. Posiadam głośniki Creative Inspire A500 (5+1). Chciałem sobie tylne położyć za mną, na komodzie. Niestety, gdy podłącze przedłużka to grają dużo ciszej niż bez przedłużki. Przedłużka zwykła ok. 10m. Macie jakieś pomysły? Jak można zrobić, żeby grało normalnie?

Bawię się w ustawieniach w "Regulacji głośności", ale to nie to. Jeśli podgłoszę na pilocie od głośników, powiedzmy na połowę. To po ustawieniu w Regulacji... jest ok, ale jak ściszę na pilocie to już tylne grają za słabo. Co można zrobić?

Chyba taki kabel mam http://www.allegro.pl/item693148210_kabel_...p_chinch_3.html tylko, że 10m (?) Nie jestem pewien czy 10m, może 7m.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zwykłe gubienie sygnału, nie dość, że pewnie normalnie kabel ma z 5m (cieniutki, słaba izolacja) to jeszcze dajesz mu pomiędzy wtyczkę i kolejne 10m słabego kabla. Normalnie uznaje się, że kabel analogowy nie powinien mieć więcej niż 5m, a ty masz mniej więcej 300% maksimum. Być może to wina jeszcze innego składnika, ale moim zdaniem sygnał po prostu jest gubiony. Może jeśli dałbyś lepszy kabel (z lepszą izolacją) na całej długości (od głośniczka to suba) i wymierzył idealnie, zeby był jak najkrótszy sytuacja by się zmieniła.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...