Skocz do zawartości

SŁUCHAWKI zamknięte


Recommended Posts

Cześć
Chce kupic słuchawki zamknięte w cenie do 650 +/-

Przeznaczenie gry i filmy PC. Troche mp3

Znajomy który ma siedzi w muzyce, a zarazem ja tworzy. Zrobił mi metlik w głowie, teraz niemoge sie zdecydować.

Myślałem nad bezprzewodowymi Sennheiser RS 140 Link

Znajomy oczywiście polecił słuchwki z kablem. ( modelu nie podał, ale powiedział że sie poszuka, niestety mu sie nigdy niespieszy icon_razz.gif )

AKG K 272 HD Link takie znalazłem

Czytając na forum pojawiał się też model Beyerdynamic DT 770 PRO Link ale tu cena wysza.

Z góry dziekuje za porade.
Maciej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei jaką masz kartę i czy muza będzie tylko z MP3??? Czy masz też inne formaty, jeśli masz kartę zintegrowaną, a muzyka jest tylko w stratnych formatach to 650zł jest zdecydowanie za dużą sumą. W sumie do gier i filmów mógłbyś kupić sobie słuchawki 5.1 np. TEAC Powermax 11. Do tego najwyżej zwykłe stereo np. CREATIVE Aurvana LIVE! i masz super przesrzenne kino i gry, mam tego TEACa i np. Counter Strike, CoD czy Splinter Cell to mistrzostwo świata. Słyszysz wszytsko z idealnym umiejscowieniem w CSie wystarczy jeden dźwięk ruchu przeciwnika i już wiesz gdzie on jest (nie jak na stereo, że wiesz mniej więcej).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...