Skocz do zawartości

Pytanie zielonego Zestaw Tannoy Arena 5.1


Atlantyk

Recommended Posts

Witam podaje tylko dla przykladu o czym mówimy

http://www.allegro.pl/item703027031_tannoy...on_wroclaw.html

w angli te zestawy kosztuja 400funtów sobie robią biznes na allegro:-)

Robie koleżance zestaw do pokoju 5.1 powiedzcie mi czy potrzebny bedzie do tego amplituner czy ten co jest w subie 300w wystarczy??
Glosniki beda podlaczone pod tzn taki jest plan do komputera a sygnal bedzie szedl do telewizora. Posaida bardzo dobra karete muzyczna


Co poradzcicie???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw głośników 5.1 jest naprawdę bardzo dobry - a że jest przebicie 100% (a właściwie to nawet 150% jeśli nie liczymy kosztów transportu) w Polsce to niesty taka rzeczywistość.

Oczywiście jest potrzebny amplituner (lub wzmacniacz) wielokanałowy by napędzić te kolumny.
Karta dźwiękowa z komputera podaje tylko sam sygnał, który trzeba będzie wzmocnić (stąd konieczność amplitunera).
Wzmacniacz w tym subie (też niezłym ...) odpowiada tylko za niskie tony.

Są dostępne zestawy 5.1 przeznaczone do komputera - i w tego typu zestawach jest wzmocnienie wszystkich 5.1 kolumn. No ale dźwięk będzie sporo gorszy niż z Areny i amplitunera (zresztą cena też będzie sporo niższa - za 1000zł kupisz już przyzwoity zestaw do komputera).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantyk - icon_razz.gif

Jeżeli jesteś na wyspach, to spokojnie za 100 funtów kupisz niezły używany amplituner wielokanałowy, lub w okolicach 150 funtów coś nowszego już z HDMI.
Co prawda pewnie nie wykorzystasz w tej chwili złącza HDMI w amplitunerze , bo sygnał wielokanałowy można puścić do amplitunera złączem cyfrowym: optycznym lub koaksjalnym (1x cinch) , ale na przyszłość może się przydać ...
Jeśli planowany będzie zakup odtwarzacza (czy nagrywarki) BR czy DVD to i tak sygnał z odtwarzacza do TV będzie szedł złączem HDMI (ale będziesz korzystał tylko z wizji, wyciszając głośniki w TV) a z odtwarzacza do amplitunera kablem optycznym lub koaksjalnym i dalej już na kolumny 5.1 takie jak Arena.

Wracając do suba z zestawu Arena - bywa w naszym kraju do kupienia luzem i kosztuje niewiele mniej niż cały set na wyspach icon_cry.gif Bardzo ładnie chodzi w nim głośnik niskotonowy, ma duży skok i ostro daje. Arena nadaje się spokojnie do nagłośnienia powierzchni 30m^2 i lepiej.

Pozdrawiam
PS. W razie czego temat złącz i jak podłączyć sprzęt do TV, wykorzystaując m.in. HDMI był już parę razy wałkowany na Forum i spokojnie coś znajdziesz na ten temat (kłania się wyszukiwarka oraz FAQ).
http://audio.com.pl/index.php?page=faq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Przepraszam chyba odebrales moja poprzednia odpowiedz jako sarkazm. Na prawne odpowiedziales na moje pytanie:-)
Mam więc kolejne

My mamy taki wybór:)

Logitech z-5500 około 1.3tys

Tannoy arena plus Cambridge 540v3
Tanoya mam za 190zl cambridga za 990zl (kosztuje w pl 2.2tys)

Czyli w sumie 3tys

ale powiedzcie mi jak to rozstawie w pokoju 4m na 3m kwadratowe???
da rade??
I nie bede klamal myslalem zeby wziac wzmaczniacz np cambridge 640 i chodzic po sklepach i jej dobrac pare kolumn ale w tym pokoju nie bardzo jest jak je rozstawic to pomyslalem o satelitkach 5.1 z tym problemu nie mam

STOSUNEK 70/30 W STRONE FILMÓW


Jest sens ? Zagra to ladnie? czy przy takiej powierzni nie odczuje roznicy przy tanich logitechah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantyk - icon_razz.gif
oznaczało, że cieszę się iż pomogłem Tobie - a nie żaden sarkazm.
Więc jedno mamy z głowy, a teraz wracając do meritum.

Pisząc "Cambridge 540v3" miałeś na myśli amplituner kina domowego model Azur 540v3 (już z HDMI) - a nie wzmacniacz?
Taki jak w poniższym linku - http://www.ceneo.pl/1032380
Sprzęt niezły, świeży model i rozsądna cena.

Dla mnie takie połączenie z Tannoy Arena to rewelacja (szczególnie w tej cenie), a kolumienki efektowe są niezbyt duże (chociaż porządnie wykonane i ciężkie). W dodatku kolumienki są dwudrożne, czyli prawidłowo zagrają całym pasmem (wspierane przez sub w niskich częstotliwościach). No i w końcu za coś te Tannoy'e dostały parę nagród, nieprawdaż?
Powinno być bardzo dobrze nawet na takiej powierzchni jak te 12m^2. Ważne, by prawidłowo rozmieścić te 5 kolumienek (czyli symetrycznie i na tej samej wysokości).

Jeżeli możesz wydać (tzn. koleżanka) te 3 tysiące to jak najbardziej warto i będzie spora różnica między takim zestawem a setem Logitecha podpiętym pod komputer. I to róznica zarówno w jakości dźwięku jak i funkcjonalności oraz mocy zestawu icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam
PS. A w dodatku Arena bardzo ładnie wygląda i większości osób (szczególnie płci pięknej) też się podoba. No i jest parę wersji kolorystycznych. Ta cena 400funtów to już z podstawkami na przód - czy same 5 kolumienek i sub?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja HDMI

Same podstawki kosztuja 2tys w Polsce w zyciu ich nie kupie tutaj 1tys.
Widzialem na allegro tanie z regulacja, domyslam sie ze strace na dzwieku ale po prostu astronimoczna cena podstawek tannoya mnie odstrasza

Mam okazje kupic 4 ale do montazu na scianie orginalne tannoya przy czym niewiem czy to odpowiedni sposob rozstawienia tych glosnikow

Rozmiescilbys to na 4 standach ? czy jak do sciany pojda to bedize ok??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz je przymocować do ściany – ale standardowo w komplecie są zwykłe, małe podstawki do postawienia na czymś (np. regale). No i nieźle spełniają swoją rolę gdy masz z przodu i z tyłu regał czy półkę o zbliżonej wysokości.
Zazwyczaj komplet 2 wysokich podstawek jest w cenie 1000zł, ale zdarzają się za pół ceny. icon_cool.gif
Nie wiem, ile kosztuje komplet oryginalnych 5 podstawek stołowo/ściennych z obrotowymi przegubami – czyli takie, jakie są potrzebne do przymocowania do ściany.

Pisałeś o uniwersalnych mocowaniach - jeżeli są solidne i niezbyt drogie, to można spróbować. Nie będą zapewne pod kolor kolumn (chyba, że kupisz czarne Areny), ale jeśli koleżance to nie przeszkadza to czemu nie... icon_razz.gif
Ważne, by kolumienki były pewnie zamocowane i nie przesuwały się (i nie dgrgały przy głośniejszym słuchaniu).

Telewizor wisi na ścianie czy stoi na półce? Masz miejsce pod telewizorem na kolumnę centralną? Chcesz ją powiesić czy np. postawić na stoliku pod TV? Powinna być na podobnej wysokości co frotowe kolumny.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest dostosowanie kolumn do warunków pomieszcenia i by kolumny nie przeszkadzały w życiu codziennym.. Jeżeli z przodu możesz je postawić na regale to OK, będzie bez kosztów dodatkowych.
odpowiednio szeroki stolik czy regał na którym stoi TV i mogą stać kolumny to można nie kupować dodatkowych podstawek.

W zależności od pomieszczenia różne może być rozstawienie kolumn (chodzi m.in. o odsunięcie lewej od prawej, nie powinno być mniejsze niż 2 metry), chodzi o to by nie przeginać...
Małe kolumienki tego typu mogą być przymocowane do ściany (duże powinny być odpowiednio odsunięte od ścian).
Będzie jeszcze problem z wysokością, na której są kolumny: powinny być mniej-więcej na poziomie uszu słuchacza (w pozycji odsłuchowej – czyli zazwyczaj na siedząco...), ale często wiesza się je wyżej i pochyla w stronę słuchacza.

Jak dla mnie to najładniej wygląda zestaw na wysokich podstawkach, ale to już jest spory koszt... icon_sad.gif

Głośniki DualConcetric, tytanowa kopułka oraz spory 10cm głośnik nisko-średniotonowy dają niezłe pasmo przenoszenia jak na takie maleństwa (od 80Hz). Jest to nowoczesna konstrukcja z wydajnym magnesem neodymowym i ogólnie gra to bez porównania lepiej niż tani zestaw Tannoy FX (oraz EFX), a również przewyższa jakością np. najwyższe modele z serii SONY Pascal.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roro icon_biggrin.gif

Czyli np powiedzmyu mam mebloscianke to rodzaj jakby plaskiej deski z szafkami na gorze i na dole.
Na tej desce wisi telewizor i potem do bocznej strony mam jakies 30 cm

czyli bok 30cm - telewizor 30cm bok (taka wneka)

A gdybym jeden dal pod i dwa po bokach pozostale dwa na tyly Jakby to dzialalo? Edytowano przez RoRo
Aby napisać nowy post i nie cytować poprzednika używaj "ODPOWIEDZ"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być takie rozwiązanie, różnica na wysokość frontów i centralnego będzie rzędu 20cm (zakładając, że np. centralny przymocujesz pod półką z TV).
Czyli na przód wystarczą Ci standardowe stojaczki które masz w komplecie...

Czy baza stereo (odległość między lewym a prawym frontem) będzie w okolicach 2metrów?
Z jakiej odległości (od linii głośników przednich) będziesz tego słuchał?
Czy tyły będą na podobnej wysokości co fronty?

Poza tym od paru lat większość (jak nie wszystkie) amplitunery KD mają mikrofony pomiarowe do kalibracji głośników, więc pomoże Ci to dopasować optymalne ustawienia. icon_wink.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie wydałem 205 funtów
kupiłem przednie standy długie
krótkie na ściane i jeden na center wszystko tannoya wiec problem z rozmieszczeniem zniknął.

Za wszystko dałem jakeis 960zł (na dzien dzisiejszy)

Mam nadzieje ze ten tannoy zagra pożadnie w końcu w PL cenią go na 5tys strona producenta 7 wiec to musi dobrze grac...

a jak nie to sprzedam zarobie i tak i kupie porzadne stereo Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to problem się rozwiązał - oryginalne standy są bardzo ładne, szkoda że również i dość drogie. icon_rolleyes.gif
Mimo wszystko dla mnie to szok, że kosztują połowę ceny całego zestawu icon_eek.gif

Mam nadzieję, że będziesz zadowolony - mi dźwięk Areny bardzo się podobał.
Masz już cały sprzęt - włącznie z amplitunerem 540 ?

Pozdrawiam
PS. Na przyszłość - jak chcesz odpowiedzieć na post na Forum Audio to używaj funkcji ODPOWIEDZ (jest na dole strony). A gdy chcesz cytować wypowiedź - wtedy ODPISZ (jest pod każdym postem)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze musze kupic ampli, ostatnia rzecz.
Czekam na piatek -pay day:-)

I za jakies 3tygodnie bede wszystko rozstawial, obiecuje ze podziele sie wrazeniami. Ja raczej bylem zwolennikiem stereo dwie kolumny i porzadny wzmacniacz, lecz
w tym pokoju nie ma miejsca a osoba lubi jak otacza ja dzwiek z kazdych stron.

Zobaczymy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Roro przybywaj icon_smile.gificon_smile.gif

Kupuje ampli niestety tamta wersja nieaktualna sprzedal sie
ale mamy takie:

(z dobrych cen)

CAMBRIDGE AUDIO AZUR 540R V2 169f/ 800zl
CABRIDGE AUDIO AZUR 640R 399f /1900zl
HARMAN KARDON AVr 155 249f
255 349f
355 399f
Funt stoi po 4.6 wiec slabo

To sa najlepsze okazje nachwile obecna nastawialem sie do pierwszego jest bez HDMI ale
telewizor do ktorego podpinam to Sony 32E4000 hd ready pisza full hd jako markietingówke
Amplutuner bedzie gral z arena 5.1 na profesjonalnych standach
Filmy ogladam z komputera bo mam wszystko szybko i tanio

Roro doradz jezeli trzeba wydac to wydam ale czy jest sens?? sprzedawca mi doradzil pierwsza wersje bo i tak nie wykorzystam wszystkich opcji nastepcow...
Muzyka bedzie sluchana to glownie jazz/bluess/ rock

tutaj test tej V2 540 http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=8113
czy brak HDMI bardzo mi zaszkodzi bo to jedyna roznica pomiedzy V2/V3



Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Atlantyk!
Nie korzystam z HDMI w amplitunerze (podobnie jak sporo znajomych), ważne by było to złącze w DVD i w telewizorze.
Zazwyczaj dźwięk wielokanałowy między DVD (lub kompem) a amplitunerem i tak idzie kablem koaksjalnym lub optycznym (a z nowszych TV na amlituner kablem optycznym), więc dla mnie rozsądnie jest poprzestać na tańszym Arcamie. icon_wink.gif
A więc sugestie co do HDMI (że w amplitunerze pod konkretne zastosowanie nie jest do szczęścia potrzebne) z 14.VIII są nadal aktualne!

Pierwotne założenia były dylematem między komputerowym Logitechem za ok.1300zł a zestawem Arcam+Tannoy za ok. 3000zł.
Skoro już zainwestowałeś więcej w Arenę (oryginalne standy) i chcesz mieć fabrycznie nowy amplituner to może trochę zlitować się nad koleżanką i wybrać tanszą (aktualnie dostępną) wersję Arcama, dopłata 230 funtów do 640 będzie wg mnie przesadą jak dla osoby dla której zapewne są ważniejsze wydatki. A jak kiedyś zajdzie potrzeba - to można (za parę lat) kupić kolejny amplituner.

Przy okazji - czy ten komplet zostaje na wyspach? Bo chyba tam za moment wejdzie standard DAB i będzie problem z odbiorem analogowego radia na FM... Spytaj się może sprzedawcy, czy któryś z amplitunerów ma cyfrowe radio w standardzie DAB (modele na polski rynek tego nie mają, ale u nas jeszcze pare lat w szczęściu słuchania "zwykłego" radia).

Pozdrawiam
PS. Z uwagi na późną godzinę nie sprawdzę, jakie ten Soniak (TV) ma wyjście dźwięku...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wezme tego Cambridga one w Polsce 2.4tys chodza a roznice pomiedzy V2/V3 jest tylko w HDMI cala pozostala paka
jest dokladnie identyczna.
Jezeli chodzi o stan to raczej nie miało znaczenia (nowy/stary) po prostu wydawalo mi sie ze nic lepszego do 1tys nie wyhacze


Tutaj link do TV http://www.video-top.pl/produkt,794,KDL-32...atychmiast.html

Wszystko bede wysylal 14 sierpnia/29 skladal

Dzieki za rade Roman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantyk
Z opisu TV wynika, że ma cyfrowe wyjście (optyczne), czyli będziesz mógł puścić sygnał audio z Soniaka na amplituner i dalej na 5.1 Areny
No to zdaje się, że problem się rozwiązał.
A swoją drogą - fajne ceny, jak się porównuje z Polską. To jakieś sklepy internetowe czy normalny salon i w miarę normalne ceny (tzn. jakaś wyprzedaż - czy standard)?

Pytałem jeszcze o kraj "pobytu sprzętu"... Chodzi o radio (DAB jeśli sprzęt zostaje w Anglii, czy Polska - a więc FM i parę lat spokoju ...).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na strone Richard Sound tam masz wszystko

Tannoy arena 5.1
i wzmacniacze

Ceny sa takie same roznica jest taka ze jak w UK wchodzi wyprzedaz to idzie 70% w dol lub 50% u nas tego nie ma.
Romek jak sobie cos znajdziesz na tej stronie i bedziesz chcial koszt paczki do 20kg kosztuje okolo 20funtów.
Bardzo chetnie zaoferuje swoja pomoc kupie ci rzecz zrobimy aukcje na allegro i pojdzie na twoj adres.
Nie chce za to grosza przelicznik walutowy +przesylka + oplata za karton papiery itd.
daj znac jak cos

tzn zaplate juz dostalem zaoferowales mi swoja pomoc:)


Tylko musisz szukac na tej stronie czesc sprzetu taniej czesc podobnie czesc masakrycznie taniej.
zwroc uwage na wszystko tez kategorie - Clearance

Ja po sprawdzeniu niektorych cen zlapalem sie za glowe np

Cambridge 640R 1900zl u nas od 3800zl
Harman kardon avr 355 1900 u nas 3400zl

to takie przyklady

P.s - Sprzet clerance 3/6 miesiecy gwarancji (zniszczone pudelko lub cos)
Nowy (tez jest w promocji) posiada 12 miesiecy gwarancji mozesz przedluzyc do 3 lat za oplata 30f nie wiem jak jest w waznoscia w POlsce


Edit:


WRÓCIŁEM Z ODSŁUCHU
własnie ze sklepu richard sound miałem do dyspozycji zestaw 5.1 wart jakies 16/18tys
Testowałem 5.1 na filmie i stereo w specjalnym pokoju ( ze 3h mi to zajeło:D)
kocham zyczliwosc anglików jeszcze kawe dostałem

podłaczałem

Kardon v355
Cambridge 640R - facet mi zapropnowal 329f wersja refubishemnt
Cambridge 540R v2- 169f wersja refubishment

Moje wrazenia :
Stereo oba Cambridge graja o wiele czysciej od Kardona ktory jest wzmaniaczem bardziej mocniejszym. Pasuje on swietnie do hard rocka ale to tez zalezy od gustu. Cabridge w stereo radzi sobie bardzo dobrze ( a mialem porownanie do wzmacniacza ). Dzwiek jest bardzo czysty.
Teraz najzabawniejsze jest to ze ja na prawde nie odczulem duzej roznicy pomiedzy 540/640.
Ta druga wersja jest ciezka masywna wielka ale w dzwieku na prawde tego nie odczulem. Puszczalem rozne piosenki rozne kawalki rozne filmy.
W w dzwieku 5.1 roznica jest juz wieksza.

Wzialem 540R ze wzgledu na cene 640 nie jest warta doplaty a ja chyba takim audofilem nie jestem. Mam czasem wrazenie ze my na pewnym etapie przesadzamy jezeli chodzi o roznice dzwieku. Kardon wg mnie przegral z obiema wersjami CA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantyk
Cieszę się, że tak dobrze wyszło - i że wystarczyła tańsza wersja Azura. icon_razz.gif

Dzięki za propozycję pomocy - ale teraz to pewnie znalazłbym się razem z pudłem Areny przed drzwiami (czyli po niewłaściwej stronie mieszkania...). Trochę za dużo tego sprzętu i żona mogłaby dostać szału (zresztą usprawiedliwionego). Ale teraz trochę popracuję nad nią i nad remanentem sprzętowym, więc będę myślał.

Cytat

Mam czasem wrazenie ze my na pewnym etapie przesadzamy jezeli chodzi o roznice dzwieku


Ostatnio znajomy przymierzał się do systemu 5.1 z dużymi frontami - a ponieważ słucha dość cicho i nie ma zbyt dużych oczekiwań, to stanęło na secie Pioneera VSX-818, DV-410 i komplet 5 kolumn opartych na JAMO S506. Najważniejsze, że dźwięk mu odpowiada, a kolumny miały być przede wszystkim ładne - dźwięk miał mniejsze znaczenie. No i okazało się, że wydał dużo mniej niż planował. Gra to wystarczająco dobrze, pasuje do wyglądu mieszkania - a jak z czasem zapragnie czegoś lepszego w stereo to nie będzie problemu z dostawieniem nowych elementów (wzmak, CD czy lepsze kolumny).
No i jest to kolejny przykład na to, że przy zakupach powinniśmy być gotowi roszady cenowe w obie strony (drożej za lepszy sprzęt - ale i taniej za taki, który wystarczająco dobrze gra). icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam - i zyczę wiele zadowolenia ze słuchania i oglądania!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam

To mój pierwszy post więc proszę o troszkę wyrozumiałości.
Podepnę się pod temat ponieważ sam mieszkam obecnie na wyspach i stałem się posiadaczem zestawu TANNOY ARENA dokładnie z tego samego sklepu (richier sounds). Planuję teraz dokupić do tego jakiś wzmacniacz do 200f - z tego co widzę to proponujecie CAMBRIDGE AUDIO AZUR 540R V2 lecz u mnie w domu stoi też PS3 które podpinam do TV fullHD. W związku z tym ten wzmacniacz chyba odpada ponieważ brak w nim HDMI.
I tu mam pytanie: Który wzmacniacz wybrać z tych które oferuje sklep:

CAMBRIDGE AUDIO AZUR 540R V3 - 199f
ONKYO TXSR506 - 170f
Yamaha RXV365 - 180f
Denon AVR1509 - 130f

Myślałem też nad Onkyo TXSR507 ale ten już kosztuje 250f a na tyle to nie wiem czy już mogę sobie pozwolić.
Nie jestem też pewien czy za te 200f kupię coś porządnego co napędzi te głośniki - w sklepie gośc mi zasugerował wzmacniacze od 400f w górę ...
W razie czego tu mam link do sklepu Richier Sounds.

Z góry dziękuję za udzielone rady
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź miałeś w sumie już wcześniej. Za 200 funtów nic lepszego od CA nie dostaniesz, jest tylko kwestia wersji, tak naprawde jeśli nie oglądasz filmów na BR, a tylko grasz to HDMI ci jest zbędne, bo sygnał puszczasz optykiem. Jeśli zaś oglądasz BR w sumie niewiele zmienia, bo o ile się nie mylę to w PS3 możesz ustawić na optyku sygnał LPCM i gra ci True HD czy DTS HD.

Także jesli możesz to lepsza v. 3, ale z v.2 też dasz radę icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

CAMBRIDGE AUDIO AZUR 540R V3 - 199f
ONKYO TXSR506 - 170f
Yamaha RXV365 - 180f
Denon AVR1509 - 130f

AnioL
Najrozsądniej wyglądają AZUR 540R v2 za 150funtów, lub jak Ci potrzebne HDMI to wersja 3 za 200f.
W razie czego Denonik też jakoś ujdzie - przynajmniej jest tani...

Od Ciebie zależy, czy będziesz używał HDMI i amplituner jako selektor wejść...
Jeżeli masz tylko PS i np. odtwarzacz BR czy DVD z wyjściem HDMI, to możesz spokojnie zaoszczędzić kupując starszy model (np. Azur 540v2), a resztę pieniędzy przeznaczyć choćby na kable...
Poza tym masz w obu AZURach sporo wejść cyfrowych (3 optyczne i 3 koaksjalne dla v3, a dla v2 o jedno koaksjalne mniej), więc chyba wystarczy do podłączenia wielu wielokanałowych urządzeń. icon_razz.gif

Poza tym - czy nie pojawiają się np. starsze modele ONKYO jak TX-SR606 czy 605? Mają już HDMI (jeżeli Ci jest rzeczywiście niezbędne...). W tej chwili nic takiego nie widać w Richer Sounds, ale warto zwrócić uwagę w innych sklepach. icon_wink.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dlugo mnie nie bylo ale przezywalem dramat... z wysylkami.

Wszystko juz ustawilem niestety brakuje sporo aby to podlaczyc i chcialbym zasiegnac rady jezeli nikogo to nie urazi...
Wiec brakuje mi okolo 7metrow kabla na przod 2 glosniki

Zestaw to tannoy Arena
cambridge 540 V2 Azur
cambridge C 540
tel Sony Bravia ma wejscie HD



Mozecie cos doradzic moze z allegro??
Jaki wybralibyscie kabel do suba z tego zestawu? potrzebne bedzie 3metry
Jaki inerkonekt aby polaczyc CD z Ampli
I powiedzcie mi warto wymieniac karte grafiki aby puscic sygnal kablem HD?? (z komputera) bo moja karta nie ma takiego wejscia ale zastanawiam sie czy ja nie sprzedac i kupic nowa
Kable glosnikowe na tylach mam Ixos 6006 i na centrze
potrzebuje po jednym na fronty


I zaznaczam ze wyszlo mi o wiele wiele wiecej pieniedzy niz przypuszczalem wiec wolalbym aby to nie byly bardzo drogie kable moze srednie.
Nie jestem audiofilem po prostu lubie usiazc przy piwie posluchac PEarl jamu i obejrzyc film z dziewczyna

Pozdro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...