Skocz do zawartości

Wybór kolumn


marek9224

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem tu nowy icon_smile.gif
Mam do Was pytanie, a właściwie prośbę o pomoc w wyborze kolumn.
Posiadam amplituner Denon dra750 i mam zamiar kupić sobie do niego kolumny Voice Kraft VK766 500W (w korzystnej cenie). Co sądzicie na ten temat?

Druga sprawa to taka że jestem jeszcze trochę zielony jeśli chodzi o sprzęt, i pytam Was w jaki sposób mam podłączyć wyżej wymieniony zestaw? Chodzi mi o to jakim kablem i czy potrzebuje jakieś wtyczki...?

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Nie wbijaj się w żadne G...o. Kolumny VK,czy AUDIOMEGA- to jakieś nędzne samoróby.-Od biedy może być TONSIL,ale tylko na chwilę. icon_wink.gif
Żadne głośniki Alphard, DIBESI,czy Fidek nie będą grały normalnie.Jeśli teraz nie masz kasy,to się nie spiesz i uzbieraj sobie pomału.
Jeśli kupisz taki badziew,to możesz żałować tego kroku do końca życia,a ze sprzedażą później mogą być problemy. icon_mrgreen.gif
Tak naprawdę to takie kolumny nadają się tylko do pieca!(na podpałkę).Pomyśl o czymś firmowym, nie koniecznie z najwyższej pólki.Jeśli nie muszą być nowe,to używane kolumny mogą sie trafić sporo taniej.-tylko trzeba poszukać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...