Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marek9224

Wybór kolumn

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem tu nowy icon_smile.gif
Mam do Was pytanie, a właściwie prośbę o pomoc w wyborze kolumn.
Posiadam amplituner Denon dra750 i mam zamiar kupić sobie do niego kolumny Voice Kraft VK766 500W (w korzystnej cenie). Co sądzicie na ten temat?

Druga sprawa to taka że jestem jeszcze trochę zielony jeśli chodzi o sprzęt, i pytam Was w jaki sposób mam podłączyć wyżej wymieniony zestaw? Chodzi mi o to jakim kablem i czy potrzebuje jakieś wtyczki...?

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Tak jak pisze alghar VK itp. (Prism, Bullaudio, Pinkbull, M-Audio) sobie odpuść. Napisz jaki masz pomieszczenie, jaki budżet i czego słuchasz? Spróbujemy pomóc, do kabli wtyczek na początku nie potrzebujesz, chyba, że będziesz często przepinał głośniki.

Nie wbijaj się w żadne G...o. Kolumny VK,czy AUDIOMEGA- to jakieś nędzne samoróby.-Od biedy może być TONSIL,ale tylko na chwilę. icon_wink.gif
Żadne głośniki Alphard, DIBESI,czy Fidek nie będą grały normalnie.Jeśli teraz nie masz kasy,to się nie spiesz i uzbieraj sobie pomału.
Jeśli kupisz taki badziew,to możesz żałować tego kroku do końca życia,a ze sprzedażą później mogą być problemy. icon_mrgreen.gif
Tak naprawdę to takie kolumny nadają się tylko do pieca!(na podpałkę).Pomyśl o czymś firmowym, nie koniecznie z najwyższej pólki.Jeśli nie muszą być nowe,to używane kolumny mogą sie trafić sporo taniej.-tylko trzeba poszukać.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować