Skocz do zawartości

Tanie stereo dla szwagra


karol83

Recommended Posts

Cześć

Szwagier poprosił mnie o poradę co do zestawu stereo pod niego. Nie podał dokładnie ile chce wydać jednak z doświadczenie wiem, że nie za dużo.
Myślę że te 2500 ma na wydanie - chcę go naciągnąć na 3700 ale chyba będzie ciężko (azur 640 za 1500 plus klipisch f2 za 2200!!! super cena i myślę spodoba się szwagrowi brzmieniowo)

Szczegóły:
pokój jak na moje oko to ok 20m^2
muzyka rozrywkowa - szwagier raczej nie jest za liniowym słuchaniem więc lubi podbicia na skrajnych pasmach.

1 opcja jaką znalazłem to jak wyżej
azur 640 + klipisch f2 - 3700 - troszkę dużo, ale kto wie....
W saturnie mam od ręki wzmaki
denon pma-700 za 1399
onkyo 9355 za 1399
Amplituner stereo - onkyo 8255 - za 999!!!!
oraz coś co mnie zastanawia - TEAC ag790 za 799zł - i tu właśnie jest moje pytanie - jakieś info na jego temat??? Jak już wspomniałem - szwagier nie ma wysublimowanego gustu... To ma grać efektownie, że tak powiem. W sieci znalazłem na jego temat tylko tyle, że ma 35W na kanał 8 om oraz pobór s sieci 220 W... W tej cenie.... Może styknie??

Do tego myslałem JBL es-60 za 1200 para.
Ewentualnie tam stoją też Tanoye F4 za... troche mnie pamięć zawodzi ale za ok 1500 para chyba.

Troszkę nabazgroliłem ale w skrócie tak to wygląda - sprzęt musi być od ręki w sumie tani i zagrać komercyjnie ale w miare rozsądnie by mnie szwagier za pół roku nie przeklinał co mu wybrałem.

Pomożecie??

Co z tym teac?? Warto w niego się pchać??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten pierwszy zestaw będzie najlepszy, ewentualnie ja bym rozważył zastąpienie CA Denonem ze względu na bardzo mocną analityczność CA, która z Klipschami może dawać się we znaki. Skoro to wszystko jest w Saturnie to może niech szwagier wybierze się i sam posłucha w końcu dostęp do sprzętu jest.

TEAC to amerykańska firma z doświadczeniem, trochę niedoceniana, ale ich produkty nie są na takim poziomie jak te japońskie, europejskie czy z Harman Int.

Także trzeba posłuchać i tyle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...