Skocz do zawartości

Co wybrać LG LF-U850D, czy SONY CMT-HX30?


parcisze

Recommended Posts

Witam,

w związku z tym, że jestem zielony w tematach audio zwracam się do Was z prośbą o pomocy przy wybiorze mini wieży.

Założenia: niewielki sprzęt grający do niewielkiego pomieszczenia (sypialnia) dla osoby bez zacięcia audiofilskiego, jednak lubiącego posłuchać muzyki (głównie cięższe brzmienia). Sprzęt maksymalnie 800 PLN (mile mniej), CD, czytanie MP3, port USB, radio, sleep, budzik (mniej konieczny), przyzwoity wygląd (coby kobieta nie marudziła, że skaradztwo stoi na szafce).
Po przeglądnięciu paru artykułów oraz rankingów najbardziej przypadły mi do gustu:

LG LF-U850D
SONY CMT-HX30

Niestety nie potrafię rozstzrygnąc, które jest lepsze i na co się zdecydować. W związku z tym zwracam się do Was o pomoc. Jeśli macie też pomysły na inny sprzęt spełniający te wymagania to śmiało.
Dzięki za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc najelpszą wieżą za 800zł obecnie jest najprawdopodobniej ONKYO CS-325. Jednak ono nie ma portu USB co jak rozumiem wyklucza ją z grona twoich faworytów (za to możesz podpiąć stację do iPoda i MP3 przez gniazdo jack). Jeśli ten port nie jest nieodzowny to warto na pewno rozważyć tę opcję.

Jeśli jednak się upierasz przy USB to nie przychodzi mi na myśl nic wybijającego się ponad konkurencję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...