Skocz do zawartości

kino domowe do 3000zł


cihy25

Recommended Posts

Witam
Widziałem że ktoś już pisał o kinie do 2500 zł, ale ja bym chciał sie dowiedzieć w jaki sprzęt warto zainwestować chodzi mi o DVD i amplituner + kolumny. Niektóre kina które widziałem w media marku są bez subwoofera dlaczego (na głośnikach też nie ma)? wracając do media marku widziałem kino za 2700 zł denona nie podam dokładnego modelu i były głośniki MAudio lub coś takiego sporo kin ma też głośniki firmy VK (nie znam się na markach dlatego pytam was) kino pójdzie przez cyfrowy polsat a TV mam LCD. chciałbym za niewielkie pieniądze coś dobrego. W tej chwili mam zwykłe kino LG i nie spełnia już moich oczekiwań związanych z dźwiękiem. Poradźcie coś icon_smile.gif

Ps: chciałbym dwa duże jeden centralny i dwa mniejsze do powieszenia na ścianie głośniki ewentualnie z subwooferem.
Prosiłbym o ewentualne linki co za te pieniądze mógłbym kupić
Pozdrawiam
Cihy25
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo, jakie masz pomieszczenie, ile % stanowi słuhanie muzyki, a ile oglądanie filmów oraz najważniejsze czy może być sprzęt używany. Z góry ci powiem, że kino za 2500zł nowe to porażka w stereo, na pewno zagra lepiej niż plastik LG, ale tak naprawdę dopiero za 4000zł można kupić coś niezłego i nowego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany sprzęt odpada, pokój ma 20m (kwadratowych) minus meblościanka, powiedzmy że częściej oglądam filmy niż słucham muzyki więc niech to będzie 70% filmy 30% muzyka, na sprzęt za 4000 zł mnie nie stać icon_cry.gif na śląsku bo stąd jestem w gazetce media marku są promocje na dwa kina jeśli by ktoś mógł rzucić okiem był bym wdzięczny za opinie icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli chodzi o samą w sobie jakość to ten zestaw SONY jest nawet lepszy, głównie dlatego, że masz w nim BR (to jest dobry odtwarzacz w What Hi-Fi? dostał pięć gwiazdek). Jeśli zaś DIvxy królują w twojej kinotece to Pionek jest najlepszy.

Czyli jeśli nie zależy ci szczególnie na Divx to raczej SONY.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj musze sie zgodzic z kolega Pacio94. Odpusc sobie kompletnie te zestawy z MM. Czysta masakra w negatywnym tego slowa znaczeniu. Ten zestawik ktory podales calkiem calkiem. Ten odtwarzacz BlueRay Sony 350 to doskonala konstrukcja - polecam w 100% icon_smile.gif Jak za ta cene caly zestawik wypada bardzo przyzwoicie. Chociaz do kwoty 3000zl daloby sie cos zapewne lepszego poskladac icon_smile.gif Moge popytac w zaprzyjaznionym sklepie co by wykombinowali w tej kwocie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Kolumny M-Audio czy Prism to najtańsze i najsłabsze kolumny pod względem jakości. Dlatego (podobnie jak VoiceKraft czy inne wynalazki) na Forum odradza się ich zakup.
Zazwyczaj lepsze są już najtańsze serie uznanych producentów (jak właśnie JAMO czy Wharfedale) i dlatego polecamy te firmy.
A jeszcze lepszym wyjsciem jest zakup używanych, ale wyższych modeli uznanych producentów.

Pozdrawiam
PS. Popatrz na inne wątki dotyczące kolumn do KD w podobnej cenie. Warto poczytać (podobnie jak FAQ - i odnosnik na górze strony...) i będziesz już mial odpowiedzi na sporo pytań!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...