Skocz do zawartości

Wytłumianie/tuning Microlab Solo7c - czym i jak?


Recommended Posts

Witam. Jestem od jakiegoś czasu szczęśliwym posiadaczem tych głośników komputerowych. Bardzo cenię sobie jakość dźwięku, większość utworów na moim HDD to Looslessy (FLAC, APE, WavPack itp.). Spotkałem się jednak na niektórych forach z opinią, że głośnikom tym przydałoby się dobre wytłumienie. Dodam, że w sprawach audio jestem raczej laikiem. Przymierzam się do zakupu karty dźwiękowej Audiotrak Prodigy HD2, niestety narazie brak funduszy. Głośniki są podłączone go PC kablem od Microlaba (dołączony do zestawu). Druga kolumna połączona z pierwszą jakimś dorabianym kablem. Firmowy był za krótki. Zauważyłem jednak, że przez ten dorabiany kabel w drugiej kolumnie słychać trzaski przy większych głośnościach. Jakie polecacie kable do połączenia kolumn i do PC, jakieś rady dotyczące wytłumania tych głośników? Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, juz kiedyś zerkałem na te micorlaby ale przyznam sie szczerze,ze chciał bym posłuchac tych głośników... a nie mam gdzie...
A zadam pytanie czy dla ciebie one grają źle ?icon_smile.gif niby proste pytanie..ale jednak..
kabli - dostatek na allegro .. patrz na kable w cenie ok 30-40zł z regoly poziom ok a do takich głośników w sam raz zapewne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...