Skocz do zawartości

Grado GS 1000


Recommended Posts

Jako żródło posłużył Beresfordem 7520 "B" z stage 2 beta usb, pc flac , Soha 2 lampy to ECC 81 RFT Nos i kondensatory Jantzen Audio Silver Z-cap, IC IXOS 101,sieciowy DH LABS Power a/c plus do tego słuchawki Grado RS1 i GS 1000.Pierwsze na co zwraca sie uwage w GS1000 to przestrzeń ,katedra to katedra a nie jakiś kościół , więcej powietrza pomiędzy zródłami dzwięku ,scena na wysokości oczu słuchacza , wybrzmiewanie i bas w stosunku do RS .Cały zestaw gra bardzo "analogowo" wiec GS 1000 tak też zagrały .Nastepnym zródłem był cd Denon 2000 AE i IC Anticipation Kubala-Sosna , GS 1000 Soha 2 .Pierwsza płyta Diana Krall "When l look in your eyes" wydanie UE , to od razu usłyszane sybilanty, dało się tego słuchać ale do przyjemności to nie należało .Oczywiście pozostałe aspekty dzwięku były lepsze niż na moim DAC , ale mnie więcej przyjemności sprawiało słuchanie muzyki na moim torze. Diana Krall też miała sybilanty ale one były bardziej łagodne , mniej wpadały w ucho, nie były takie męczące. Denon 2000ae od razu wszystko pokazuje co jest nagrane na płycie a Beresford z tego wynika że nas trochę "czaruje" . GS 1000 zagrają tak jaki im tor podłączymy. RS 1 to słuchawki ustępujące GS 1000 pozycji lidera a teraz i PS1000 ( nie miałem przyjemności posłuchać icon_sad.gif ) ale nie ma pomiędzy nimi wielkiej przepaści .Miał juz ktos okazje posłuchac GS 1000 np z cd Accuphase , Wadia ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...