Skocz do zawartości

SONY SA-VS300H


elo

Recommended Posts

Witam...Ostatnio byłem z kumplem u jednego gostka i zobaczyłem u niego własnie taki zestaw głosników(SONY SA-VS300H )Mówi ze chciałby je sprzedac,ale narazie nie wie za ile(głosniki sa uzywane oczywiście)Zainteresowałem się nimi poniewaz akurat mam telewizor tej samej marki(Sony Bravia KDL-40V4000)
Pytania:
1.Ile dalibyście za taki sprzecik?
2.Co musiałbym jeszcze dokupic do takich głośników żeby było to juz kompletne kino domowe?(Chciałbym je może jeszcze podłączyć do mojej telewizji cyfrowej,mam n 'ke)
3.I czy wogóle mam zawracac sobie głowe takimi głośnikami. Tzn.czy sa w miare dobre?

Pozdrawiam




Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do głośników musisz mieć jeszcze amplituner KD który je napędzi...
No chyba że kupisz zestaw 5.1 kolumienek komputerowych - wtedy podłączasz je do wyjścia cyfrowego, ale musi być takie same jak w dekoderze N (ew. w telewizorze, jezeli sygnał z dekodera N może przesłać dalej). Twoja Bravia ma optyczne wyjście cyfrowe?

Poza tym - co będzie źródłem sygnału poza dekoderem N? I jakie gniazda (złącza) ma ten dekoder?

Jaką masz powierzchnię pomieszczenia i ile pieniędzy możesz przeznaczyć na ten cel.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audionet-Hmmm niskiej klasy? Co chcesz przez to powiedziec(awaryjne itp.?)
RoRo-tak ma optyczne wyjście cyfrowe...Dekoder ma złacza : HDMI, Komponent (YPbPr), EURO, Ethernet i USB
zgodność ze standardami MPEG 4 i MPEG 2...co będzie źródłem sygnału poza dekoderem N-tzn? hehe(jestem laikiem w tych sprawach)Pokój ma ok.20m2
Ile chce wydac...narazie szukam okazji na allegro(chcę zobaczyc jak działa takie kino domowe itp.Nie chcę wydawac 3 tys.na to by miec dźwięk jak w kinie,wystarczy mi moim zdaniem normalne co da mi chociaz zalazek satysfakcji...Narazie chce zobaczyć jak to działa pozatym sa moi domownicy którzy i tak z oporem zgadzaja się na kino domowe bo nie lubia jak cos głosno chodzi)Co myslicie o kinie domowym SAMSUNG HT-TZ212?Proponujcie jakies kina domowe a nóz trafi się jakas okazja i bedzie mozna je kupic w przystępnej cenie icon_wink.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...