Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
elo

SONY SA-VS300H

Witam...Ostatnio byłem z kumplem u jednego gostka i zobaczyłem u niego własnie taki zestaw głosników(SONY SA-VS300H )Mówi ze chciałby je sprzedac,ale narazie nie wie za ile(głosniki sa uzywane oczywiście)Zainteresowałem się nimi poniewaz akurat mam telewizor tej samej marki(Sony Bravia KDL-40V4000)
Pytania:
1.Ile dalibyście za taki sprzecik?
2.Co musiałbym jeszcze dokupic do takich głośników żeby było to juz kompletne kino domowe?(Chciałbym je może jeszcze podłączyć do mojej telewizji cyfrowej,mam n 'ke)
3.I czy wogóle mam zawracac sobie głowe takimi głośnikami. Tzn.czy sa w miare dobre?

Pozdrawiam

Do głośników musisz mieć jeszcze amplituner KD który je napędzi...
No chyba że kupisz zestaw 5.1 kolumienek komputerowych - wtedy podłączasz je do wyjścia cyfrowego, ale musi być takie same jak w dekoderze N (ew. w telewizorze, jezeli sygnał z dekodera N może przesłać dalej). Twoja Bravia ma optyczne wyjście cyfrowe?

Poza tym - co będzie źródłem sygnału poza dekoderem N? I jakie gniazda (złącza) ma ten dekoder?

Jaką masz powierzchnię pomieszczenia i ile pieniędzy możesz przeznaczyć na ten cel.

Pozdrawiam

audionet-Hmmm niskiej klasy? Co chcesz przez to powiedziec(awaryjne itp.?)
RoRo-tak ma optyczne wyjście cyfrowe...Dekoder ma złacza : HDMI, Komponent (YPbPr), EURO, Ethernet i USB
zgodność ze standardami MPEG 4 i MPEG 2...co będzie źródłem sygnału poza dekoderem N-tzn? hehe(jestem laikiem w tych sprawach)Pokój ma ok.20m2
Ile chce wydac...narazie szukam okazji na allegro(chcę zobaczyc jak działa takie kino domowe itp.Nie chcę wydawac 3 tys.na to by miec dźwięk jak w kinie,wystarczy mi moim zdaniem normalne co da mi chociaz zalazek satysfakcji...Narazie chce zobaczyć jak to działa pozatym sa moi domownicy którzy i tak z oporem zgadzaja się na kino domowe bo nie lubia jak cos głosno chodzi)Co myslicie o kinie domowym SAMSUNG HT-TZ212?Proponujcie jakies kina domowe a nóz trafi się jakas okazja i bedzie mozna je kupic w przystępnej cenie icon_wink.gif
Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0