Skocz do zawartości

ONKYO TX-SR 307 + Koda AV 702 F/C/S Set 5.1


wujo

Recommended Posts

Witam,

zakupilem amplituner ONKYO TX-SR 307 gdyz trafilem na cenowa okazje, teraz szukam do niego zestawu glosnikow 5.1. Co sadzicie o tym zestawie:
http://www.skapiec.pl/site/cat/29/comp/226375, w temacie jestem dosyc zielony i mimo wielu ciekawych i przydatnych informacji znalezionych na roznych forach nie wiem co najlepiej dobrac pod ten konkretny amplituner. Sprzet ma sluzyc w pokoju o wielkowsi ok 25 m^2. Za zesstaw glosnikow chcialbym wydac 1500PLN +/- 200PLN. Oczywiscie sprzet ma byc "do wszystkiego" czyli filmy, muza z tv, dzwiek z PS3 i jeszcze radio .... wiem ze tak to sie pewnie nie da, ale nie jestem audiofilem poprostu chce zeby to gralo w miare ladnie.
Ew. czekam na propozycje innych zestawow glosnikow ....

z gory dzieki,

pozdr.
Wujo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw KODA 702 to rozsądne rozwiązanie na takiej powierzchni i pod Twój amplituner.
Rozpiętość cenowa w wyszukiwarce jest zapewene spowodowana m.in. tym, że niektóre sklepy nieprawidłwo opisują subwoofer w systemie (np. na zdjęciu jest, a w opisie brak informacji czy rzeczywiście jest w komplecie).
Zazwyczaj set 5 kolumn bez suba to koszt ok. 1300zł, a z subem ok.1700zł
Zagra to u Ciebie lepiej niż set JAMO S606 (droższy...).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KODA 707 (fronty) są mniejsze i nie schodzą tak nisko jak polecane 702, poza tym szczególnie na większych powierzchniach nie radzą sobie tak dobrze jak 702.
Są co prawda tańsze - ale według mnie dużo lepiej jest dopłacić i kupić 702...
W razie czego możesz poszukać używanych 702 - będziesz je miał w cenie nowych 707.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze coś takiego, TAGA razem z KODĄ są firmami dalekowschodnimi, ale obie nie skupiają się na samym wyglądzie, ale też na dźwięku, mi osobiście ta TAGA nawet bardziej się podoba. Niby z danych wynika, że KODA schodzi niżej, ale jaka jest prawda to ciężko dociec, bo te dane producentów to różne są.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...