Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
common31

zestaw stereo

Witam,
Czy połączenie JBL SCS 125+2x Sat 40W +1x Center TONSIL 80W 8R+Harman kardon avr 11 ma szanse działać poprawnie?
Dziękuje za wszelką pomoc i rady.

Posiadam wszystko poza 2x Sat 40W +1x Center TONSIL 80W 8R. próbuje dobrac zestaw stereo do suba JBL scs125 I HK avr 11

Dość karkołomne to połączenie i może zacznijmy od najważniejszej sprawy, chcesz kino czy stereo. Jeśli kino to musisz kupić jakiegoś innego ampa, bo ten nie ma nawet najprostszego Dolby Digital (Dolby Pro Logic to tylko symulator przestrzeni), jeśli chcesz stereo (przy kwotach, o których wydaje mi się, że myślisz dużo lepsze rozwiązanie) to potrzebujesz tylko wzmaka i dwóch kolumn.

Czyli tak napisz jakie masz pomieszczenie, czego słuchasz, jaki budżet (przed sprzedażą tego co masz, a później zastanowimy się ile możesz dostać za obecny sprzęt). Możesz jeszcze dodać czego oczekujesz od dźwięku, równowagi, efektywności, dużo/mało basu itd. itp.

dzięki za odpowiedz.
Pomieszczenie jest nie duże.jest to pokój 6x4m. ogólnie rzecz biorąc zależy mi na filmach głównie. doszedłem do wniosku ze w takim pomieszczeniu nie ma z bardzo sensu 5.1(interesował mnie logitech z-5500) i postanowiłem dobrac coś do tego co posiadam czyli HK AVR11 i JBL scs 125. Interesuje mnie zestaw głownie do filmów(w większości dla dzieci(7 i 17lat)). nie za duży bas, poprawny równy dźwięk

Skoro nie chcesz całego 5.1 to jeszcze raz powtórzę sprzedaj to co masz i kup normalne stereo, tylko kwestia budżetu. Jak duży on jest w tej chwili?

Napisałem ci, że ten amp w dzisiejszych warunkach nie nadaje się do niczego, to były czasy kiedy KD dopiero raczkowało, a o DD i DTS nikt nie słyszał. Naprawdę powinieneś sprzedać ampa tak czy tak icon_sad.gif

To też jest jakaś opcja, ale skoro kolega najpierw myślał o samym froncie (stereo vs 3.1) to ja bym się jednak upierał przy wymianie całości na dobre stereo, a nie icon_wink.gif

Jak filmy mają oglądać dzieci to rzeczywiście lepiej aby nie było za dużo basu icon_biggrin.gif" Wapniaki" tego nie lubią icon_biggrin.gif Czyli zestaw bez suba wskazany.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0