Skocz do zawartości

zestaw stereo


common31

Recommended Posts

Dość karkołomne to połączenie i może zacznijmy od najważniejszej sprawy, chcesz kino czy stereo. Jeśli kino to musisz kupić jakiegoś innego ampa, bo ten nie ma nawet najprostszego Dolby Digital (Dolby Pro Logic to tylko symulator przestrzeni), jeśli chcesz stereo (przy kwotach, o których wydaje mi się, że myślisz dużo lepsze rozwiązanie) to potrzebujesz tylko wzmaka i dwóch kolumn.

Czyli tak napisz jakie masz pomieszczenie, czego słuchasz, jaki budżet (przed sprzedażą tego co masz, a później zastanowimy się ile możesz dostać za obecny sprzęt). Możesz jeszcze dodać czego oczekujesz od dźwięku, równowagi, efektywności, dużo/mało basu itd. itp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz.
Pomieszczenie jest nie duże.jest to pokój 6x4m. ogólnie rzecz biorąc zależy mi na filmach głównie. doszedłem do wniosku ze w takim pomieszczeniu nie ma z bardzo sensu 5.1(interesował mnie logitech z-5500) i postanowiłem dobrac coś do tego co posiadam czyli HK AVR11 i JBL scs 125. Interesuje mnie zestaw głownie do filmów(w większości dla dzieci(7 i 17lat)). nie za duży bas, poprawny równy dźwięk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...