Skocz do zawartości

Wasze ulubione teledyski.


rafal735r

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Dodam coś od siebie:

- Radiohead - "Street Spirit" oraz "Just" / zupełnie inne, pierwsze za wizję, drugie za to, że z fabułą i kapitalną pointą
- Zdecydowana większość klipów TOOL'a / za depresyjny nastrój i brawurowe wykonanie np. "Sober", "Prison Sex"
- Bjork - "All Is Full Of Love" / po prostu arcydzieło!
- Aphex Twin - "Windowlicker" / tylko raz, parę lat temu, widziałem pełną wersję 10-min. i jeszcze nie mogę się otrząsnąćicon_wink.gif
- the White Stripes - "Fell In Love With A Girl" / po to zostały wynalezione klocki lego
- Fatboy Slim - "Weapon Of Choice" / za tańczącego Christophera Walkena
- Foo Fighters - "Everlong" / po prostu czadowy, dowcipny klip ze współgrającą porządną muzyką rockową

Taaa... Ciekawe o czym jeszcze zapomniałem... Poszperam w zakamarkach mojej łepetyny i jak coś sobie przypomnę to kiedyś może dopiszę. W każdym bądź razie przy odrobinie wolnego czasu polecam powyższe pozycje. Pewnie są porozrzucane po różnych youtube'ach i innych.

Cytat

Jakie sa wasze ulubione teledyski?
Ja lubie:
Prodigy - Smack my bitch up
Prodigy - Breathe
Rammstein - Ich Will


"Smack My Bitch Up" ---> icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka kompletnie nie moja, ale niegdy nie mogę się oprzeć, gdy widzę teledyski Rickiego Martina - takiej ilości pięknych kobiet, jakie w jego teledyskach się przewijają, nie można zobaczyć na żadnych innych icon_biggrin.gif
Jemu zazdroszczę, a mi... cóż - pozostało popatrzyć... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kiedys gdy mialem kablowke icon_wink.gif hehe no tak teraz nie ma czasu na TV wole posluchac. Jesli juz szukam clipow na youtubie.

Zawsze cenilem sobie clipy z pomyslem i aranzacja pasujaca do utworu. Teledyski, ktore zapadly mi w pamieci to min.
Bjork, Tool, The Cure - masa swietnych clipow, jednak rzadko puszczane. Mozna poogladac na youtobie. Polecam The forest, Charlot sometimes, Lets go to bed, Spiderman, close to me i wiele innych.

Oczywiscie nie mozna zapomniec o tych clipach ktore ciesza meskie oko, czyli wszelkiej masci HipHopowe/raperskie/popowe/ clipy z pieknymi Paniami icon_smile.gif

pozdr
hybryd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Ja zawsze uwielbiałem teledyski z fabułą. I jesli chodzi o dawne MTV to wrzucę na forum najbardziej znaczące dla mnie teledyski: Areosmith "Janie's Got a Gun" (i późniejsze), Guns N' Roses "November Rain", Yes "Owner of a Lonely Heart", no i oczywiście Michael Jackson i jego "Bad" i "Thriller". W sumie jakbym zaczął sobie przypominać to wymieniłbym jeszcze z jakieś 20 teledysków. Ale te które wymieniłem w pierwszej kolejności wpadły do mojej głowy od razu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
U mnie jest trochę dziwna sprawa, bo lubię oglądać teledyski wykonawcy za którym nie przepadam. Kilka lat temu jak miałem wtedy kablówkę, czekałem na każdy nowy teledysk M. Jacksona. Te jego teledyski były dla mnie perfekcyjnie wykonane. Do tej pory lubię je oglądać, ale nic po za tym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzieciństwie moim ulubionym teledyskiem buło Money for Nothing - Dire Straights, wstyd się przyznać ale teledyski Jacksona, teraz o wiele bardziej lubię oglądać koncerty, bo jest w nich klimat (polecam np. Pink Floyd - Pulse). Natomiast wersje studyjne utworów wolę słuchać bez wizji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

(...) - Radiohead - "Street Spirit" oraz "Just" / zupełnie inne, pierwsze za wizję, drugie za to, że z fabułą i kapitalną pointą (...)
(...) - Zdecydowana większość klipów TOOL'a / za depresyjny nastrój i brawurowe wykonanie np. "Sober", "Prison Sex" (...)
(...) - Fatboy Slim - "Weapon Of Choice" / za tańczącego Christophera Walkena (...)



Oj, tak... Szczególnie tańczący Walken wymiata.

Cytat

(...) Oczywiscie nie mozna zapomniec o tych clipach ktore ciesza meskie oko, czyli wszelkiej masci HipHopowe/raperskie/popowe/ clipy z pieknymi Paniami icon_smile.gif (...)



Zdecydowanie...

Cytat

Ja zawsze uwielbiałem teledyski z fabułą. I jesli chodzi o dawne MTV to wrzucę na forum najbardziej znaczące dla mnie teledyski: Areosmith "Janie's Got a Gun" (i późniejsze), Guns N' Roses "November Rain", Yes "Owner of a Lonely Heart", no i oczywiście Michael Jackson i jego "Bad" i "Thriller". (...)



'80 i '90 lata wygrywają!

Cytat

(...) czekałem na każdy nowy teledysk M. Jacksona. Te jego teledyski były dla mnie perfekcyjnie wykonane. Do tej pory lubię je oglądać (...)



Tu też się zgadzam.

A poza powyższym - wszystkie teledyski U2. Pięknie współgrają z muzyką i tekstem. Praktycznie bez wyjątku - małe arcydzieła. Wspomnieć chociażby trzy teledyski do utworu "One" - każdy opowiada inną historię, każdy prezentuje ekranowaną piosenkę z diametralnie innej perspektywy i usytuawia historię w innym miejscu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mówice co chcecie, ale prawdziwym mistrzem teledysków jest Micheael Jackson. Ponad30-minutowy "Thriller" to juz klasyka. Ale inne jego teledyski to też bardzo pomysłowe w kwestii fabuły filmiki.


Też lubię oglądać jego teledyski. Czuć w nich perfekcyjne wykonanie i duże pieniądze na realizacje. Pamiętam premierę tego teledysku w telwizji, gdzie Krzysztof Szewczyk zapowiadał go poraz pierwszy. Było to wydarzenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...