Skocz do zawartości

Wasze ulubione teledyski.


rafal735r

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Cytat

(...) teledysk Frozen Madonny jest rewelacyjny. Można sobie wyłączyć dźwięk jak ktoś nie lubi (...)



Akurat w przypadku tego clipu, dźwięku nie trzeba sobie wyłączać. Rzeczywiście - i teledysk, i muzyka są wysokich lotów. W ogóle cała płyta, z której pochodzi utwór "Frozen" - "Ray of Light" - jest po prostu świetna. Niesamowite, jakie postępy wokalnie poczyniła Madonna (vide: piosenki Madonny z przełomu lat '80 i '90).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

(...) teledysk Frozen Madonny jest rewelacyjny. Można sobie wyłączyć dźwięk jak ktoś nie lubi (...)



Akurat w przypadku tego clipu, dźwięku nie trzeba sobie wyłączać. Rzeczywiście - i teledysk, i muzyka są wysokich lotów. W ogóle cała płyta, z której pochodzi utwór "Frozen" - "Ray of Light" - jest po prostu świetna. Niesamowite, jakie postępy wokalnie poczyniła Madonna (vide: piosenki Madonny z przełomu lat '80 i '90).



Dziękuję. Jako produkt pop kultury jest ona nielubiana przez koneserów dlatego sobie tak cichutko i skromnie pozwoliłem szepnąć że ten akurat klip jest moim zdaniem naprawdę dobry. (Mimo że społeczność hinduska w US miała zdaje się jakieś spzeciwy z powodu tych malunków na dłoniach - chodziło zdaje się o obrazę uczuć religijnych)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie (no dobra, większość) teledyski Bjork - prawdziwe arcydzieła
The Mars Volta - The Widow - ma klimat...
The Mars Volta - Goliath, Ilyena, Aberinkula, Askepios - za genialne poczucie humoru icon_lol.gif
Radiohead - Just
Nick Cave ft. PJ Harvey - Henry Lee - po prostu czuć między nimi tą chemię, genialnie zagrane icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...
  • 11 months later...
Moja top trójka teledysków na dzień dzisiejszy to:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki autentyczny numer jeden na świecie (oczywiście dla mnie), to wspaniałe dzieło tzn. teledysk Davida Finchera (reżyser min. Alien 3) nagrany do utworu Michaela Jacksona "Who is it"...

A ostatnio zainteresowany jestem karierą człowieka o dość burzliwej przeszłości, który tworzy ekipę ludzi ,,bawiących" się muzyką Co. Co. F.L.I.:

http://www.youtube.com/watch?v=4InZzocwbu8
http://www.youtube.com/watch?v=31SJEtXb0_o...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DgmSYsL-i_g

- czekam na pierwszą ich płytę!!!!!!!!!!!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Temat mocno zdezaktualizowany, o znikomej wartości poznawczej i merytorycznej. Założony w 2007 r. Od 20011 r. nie odwiedzany poza wpisem z dnia wczorajszego, również o wątpliwej wartości poznawczej.

Niniejszym temat zamykam.

Jednocześnie zwracam uwagę, że tematy zawierające znikomą wartość poznawczą i treść, nie zawierającej myśli przewodniej, poza chęcią zamanifestowania swojej sympatii dla określonego wykonawcy będą usuwane. Będą też traktowane jak reklama lub spam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...