Skocz do zawartości

Głośniki niskotonowe


pivopl

Recommended Posts

I teraz tak: mam 2x Altus 75 + Pioneer WSH 205. Nie mam w tej chili za dużego budżetu (jestem tylko uczniem liceum) a chciałbym wymienić głośniki niskotonowe w obu kolumnach. Kasa, jaką mogę przeznaczyć to około 250 zł. Co polecacie? Chciałbym, aby były trochę bardziej wytrzymałe(i jak się uda mocniejsze) od poprzednich i działały pod tym wzmacniaczem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci proponuje zakup oryginalnych glosnikow Tonsila do tych kolumn. Kupno glosnika o innych parametrach moize spowodowac wogole inne odczucia od zamierzonych.
Tu masz nr do hurtowni Tonsila: 061 436 05 70
Cena sa tam mniejsze niz na aukcjach internetowych. Podaj im dane glosnika i spytaj o cene. Jakby byly troche drozsze radze dozbierac gotowki i nie bawic sie w renowacje typu nowa membrana czy zawieszenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak czy siak, wymiana na inne (choćby mocniejsze mocowo), bez znajomości zasad projektowania kolumn, przyniesie złe skutki.


Dlaczego zakładasz, że będzie gorzej. Może inne głośniki, całkiem przypadkiem zagrają lepiej od oryginału, lub nawet tak samo, a przy tym będą większej mocy (cel wymiany głośników).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Może inne głośniki, całkiem przypadkiem zagrają lepiej od oryginału, lub nawet tak samo, a przy tym będą większej mocy (cel wymiany głośników).


Do tego trzeba bylo by dolozyc kasy. Kuoujac zamiennik z allegro za 19.99 nie ma co oczekiwac ze zagraja lepiej cociaz bylo by z tylu napisane 10000Watt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...