Skocz do zawartości

Czy warto dokupic odwarzac CD do tego zestawu.


Atlantyk

Recommended Posts

Witam a wiec
mam Tannoy Arena 5.1 do tego ampltuner Cambridge 540V2
nie posaidam DVD bo go nie bede/dziemy uzywac po prostu filmy ida z hardriva (wygoda)

Posadamy kolekcje plyt okolo 40CD na chwile obecna i pytanie odnosi sie czy warto dokupic odtwarzac cD?

Czy do tego systemu jest w ogole sens??


Pytam bo mam dobre ceny:)


Pozdrawiam

P.S- roro masz pełną skrzynke:P Zawaloną pytaniami natarczywego użytkownika:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Atlantyk,
no trochę faktycznie się zapchała - ale to nie tylko Ty, ale w dużym stopniu posty związane z moderowaniem Forum icon_rolleyes.gif ... zresztą Muzyczny_Gość dobrze wie, o czym mówię icon_lol.gif

Wrzuć mi proszę ponownie na PW świeże informacje, jeszcze parę maili się zmieści (ale nie obiecuję poprawy - muszę się uśmiechnąć do Admina icon_mrgreen.gif )

Co do zakupu CDka - pisałem Ci o tym parę dni temu na PW, że warto się rozejrzeć. No więc masz tutaj potwierdzenie od Kolegów. A co to za model wyśledziłeś - też CA?
Jeśli chodzi o Areny, to możesz wybrać tryb 2.1, czyli stereo z subwooferem. Same satelitki zacznają grać od 80Hz, więc wsparcie ośmiocalówki w subie się przyda. Poza tym pewnie i tak spróbujesz symulacji 5.1 z sygnału stereo icon_wink.gif

Pozdrawiam
PS. Jak już masz niezły sprzęt, to i kolekcja płyt CD będzie się powiększać!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...