Skocz do zawartości

Sub do solo7c i X-Fi Titanium Fatality Pro


Recommended Posts

Stoją w pokoju 19m2, w tej chwili na ziemi, jako że to jest nowy zakup i jeszcze nie zdążyłem się rozejrzeć. Głośników używam głownie do muzyki i w większości rodzajów muzyki są jak najbardziej wystarczające. Słucham jednak sporo dubstepów, reggae i roots i w tych gatunkach brakuje mi trochę basu i właśnie do tego używałbym suba. Przydałby się też do filmów i czasem do gier.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do filmów i gier sub się może rzeczywiście przydać, ale najpierw pomyśl o podstawkach, albo jeszcze inaczej. Ten 1000zł powinien starczyć ci na wszystko standy np. takie + sub SONY SA-W2500 (będzie jakościowo dopasowny do Solo, a w przyszłości w kinie też powinien się łądnie sprawdzić icon_wink.gif), kable to już twój wolny wybór, bo nie rozumiem o co chodzi z głośnikowymi??? Chcesz wymienić łączenie lewy-prawy czy kable w głosnikach???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na co zwrócić uwagę : na to czy masz możliwość ciecia głośników które posiadasz dajmy na to: 80hz, sub aktywny raczej kazdy ma filtry wiec tu nie ma problemu
Częśto ciężko jest zgranie takiego duetu - a nawet bardzo - chyba, że ma być to na sztuke...to co innego - ale chyba tego nie oczekujesz.. prawda ?
Kolejna sprawa aby nie było błędnego myślenia - ustawienie raz a dobrze satelity wraz z subem nie zawsze daje pozytywny wydźwięk ideologii słuchania - po prostu pewnego dnia wkurzy Ciebie ciągłe regulowanie subwoofera względem satelit i odwrotnie.. icon_smile.gif
I ostatnia sprawa ... prawidłowe ustawienie suba może doprowadzić do szału - w końcu powiesz a cholera mogłem kupić podłogowce i nie było by problemu.icon_smile.gif
Wiesz dlaczego tak piszę..??? bo jak wielu przeszedłem tę drogę..i mam podłogowce icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...