Skocz do zawartości

YAMAHA RX-V1065 Jakie dokupić DVD oczywiście firmy YAMAHA


Marcin1986

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Po długich rozterkach jaki amplituner kupić zdecydowałem się na YAMAHA RX-V1065 niestety pojawił sie kolejny problem, mianowicie chodzi o zakup DVD tylko i wyłącznie firmy YAMAHA ponieważ chce żeby to wszystko estetycznie wyglądało. Chce was prosić drodzy forumowicze o pomoc w wyborze DVD, nie wiem czy warto kupić jakieś drogie czy wystarczy jakiś niższy model ale z nowej serii.

Co mi doradzicie to kupie więc prosze o porady ludzi którzy mają duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Z góry dziękuje i Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś kupić sobie przynajmniej model DVD-S1700, będzie miał on już niezłą jakość CD, a filmy na pewno nie ucierpią w stosunku do tańszych icon_wink.gif Ewentualnie możesz kupić DVD-S663 i dorzucić do tego CDka (użwykę) tej samej firmy np. CDX890. Taki CD pobije wszystkie DVD w stereo, a filmy nie ma się co oszukiwać nie stracą wiele o ile wogóle coś zauważysz.

Ostatnia opcja to tak jak pisze audionet Blu-Ray ja uważam, że już dzisiaj warto go kupić, niektórzy maja odmienne zdanie, wiadomo co kto lubi. Jeśli byś się zdecydował to rzeczywiście nie warto kupować Yamahy (tak jak np. Denona <1800BD>), ale Pioneera 51BD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekujesz od tego DVD? Będzie głównie do filmów czy do muzyki?
Co ma mieć w wyposażeniu (np. czy gniazdo USB jest potrzebne ???).

Ile możesz wydać pieniędzy?
Model Yamaha 661 (nowy, na gwarancji) kosztuje min. 500zł, nowsa 663 to już raczej 600zł. a z modelami seri 1x00 przekraczamy znacznie tysiąc złotych.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...