Skocz do zawartości

Dobór kolumn do wzmacniacza Denon Danon AVR 1705


jar_21

Recommended Posts

Nie mam za dużego doświadczenia także za każdą podpowiedź wielkie dzięki!

Do amplitunera Denon AVR 1705 chciałbym kupić jakieś kolumny małych gabarytów, (wymagania żony icon_smile.gif i uzupełnić to subwooferem tak, żeby zrekompensować niedostatki w basach. Jeżeli chodzi o te rozmiary to najchętniej do 35 cm wysokości i co najważniejsze jak najmniejsza grubość (znalazłem np. coś takiego jako Jamo D 400). Czy uda się osiągnąć przyzwoitą jakość stereo z takiego zestawienie? Pokój ma jakieś 18m. Jeżeli chodzi o budżet to myślałem o przeznaczeniu na takie kolumny i suba 3-4 tys. Dzięki!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia ustawień i regulacji, choć tych i tak nie da się precyzyjnie z normalnymi, grającymi do 40-50Hz monitorkami przeprowadzić, ale konstrukcji subwoofera i charakterystycznego, nieczytelnego basu, który z siebie emituje. Zresztą to temat nie na temat, który i tak nikogo nie interesuje, tak jak mnie dźwięk subwoofera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dzieki wszystkim za cenne podpowiedzi. Przejrzalem tez rankingi ktore wpadly mi w rece i wynika z nich ze 5 gwiazdek z monitorow maja wlasnie Ushery, Moniotor Audio Bronze B2 i Accoustic Energy Evo One (poza tym spelniaja wymagania co do wygladu, wymiarow, etc). Nowych Usherow nie ma na rynku takze podpowiedzcie co wybrac? Dzieki!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...
Dołączam się do tematu. Dostałem w spadku amplituner denon avr 1705 z odtwarzaczem dvd denon 1710. Chciałbym zakupić do pokoju zestaw stereo głośników podłogowych lub głośniki podstawkowe. Wielkość mojego pokoju ok. 20 m2, budżet jaki mogę przeznaczyć to ok. 1000 zł. Sprzęt będzie używany głównie do muzyki rock, instrumentalna, klasyczna. Chciałbym również do sprzętu podłączyć muzykę z pendrive, w jaki sposób najlepiej to zrobić, kolumny mogą być używane ale raczej skłaniam się ku nowym.
Z racji tego że temat był z 2007, proszę o sugestie co wybrać z nowszych kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...