Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam. niewiem czy pisze w dobrym dziale i na wlasciwym forum, ale potrzebuje pomocy w czyms z czym sobie kompletnie nie poradze sama i pomyslalam ze moze tutaj uzyskam jakas odpowiedz. moj problem polega na tym ze: sciagnelam z jakiejs stronki muzyke, same sety, a mam taki zwyczaj ze tne sety i wybieram to co mi sie podoba najbardziej. niestety pliki ktore sciagnelam sa zapisane w formacie " plik listy odtwarzania winampa" nie mam pojecia co to za format plikow nigdy wczesniej nie mialam z takim do czynienia. program ktorym tne sety czyta tylko format mp3. chcialabym jakos przekonwetowac te nieznane mi pliki na mp3 jesli sie da wogole, ale niewiem jak, jakim programem itp. bardzo prosze o pomoc, bede bardzo wdzieczna. z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista odtwarzania to tylko plik, który pokazuje w jakiej kolejności dany program ma odtwarzać utwory. Najczęściej jest to format .m3u, ewentualnie .pls (jest jeszcze kilka innych, ale znacznie rzadziej używanych). Czy mogłabyś napisać jaki rozmiar ma ten plik oraz jaka jest jego długość??? Czy kiedy odpalasz go w WinAmpie to jest to jedna ścieżka??? Dosyć to jest dziwne, bo jako taka lista odtwarzania odwołuje się do plików na dysku, a ty teoretycznie ściągnęłaś ją samą. Nie wiem co poradzić icon_sad.gif Podaj jeszcze te info z pytań i będziemy dalej myśleć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za odpowiedz. wiec muze sciagnelam z tej stronki http://www.dnb-sets.de/?suche=uk+garage wciskalam to PLS i sie pojawialo zapisz plik i zapisywalo sie jako : typ pliku: "plik listy odtwarzania winampa" sa to cale sety i tak np jeden set ma rozmiar 100bajtow, rozmiar na dysku 4,00KB. moze prosciej by bylo jak bys sciagnal sobie jeden plik z tej stronki tak na proba i zobaczyl co tam jest grane. dla mnie tez to dziwne nigdy nie sciagalam muzy w takim dziwnym formacie. pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
100B czy nawet 4kB nie jest zapewne żadnym utworem muzycznym. po prostu sciągnięte przez Ciebie pliki są plikami odwołującymi się w jakiś sposób do utworu którego szukasz. Nie widze możliwości pobierania pliów muzycznych bezpośrednio z tej strony. Znajduja sie tu tylko linki odwołujace sie do innych stron gdzie sie dany utwór znajduje. Ja muze sciągam z tąd http://wyszukiwarkamp3.me/ Myśle że i Ty znajdziesz tu coś dla siebie. icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem na początku, po prostu nie ściągnęłaś muzyki tylko odnośniki (linki) do niej. Plik rozmiaru 100kB to jest jakieś 6sek MP3/128kbps. Niestety z tej stronki nie ściągniesz muzyki chyba, że byś przechwytywała sygnał audio programem, którym odtwarzasz (tylko, że w WinAmpie się tak nie da, wogóle nie kojarzę programu <freeware>, który robi takie cuda).

W razie jakiś dalszych wątpliwości (w tym temacie czy innym) pisz, na pewno pomożemy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Player posiada podobną funkcję jak napisał Pacio. Jak znajdziesz jakis utwór (nie koniecznie z mozliwoscią download) nad odtwarzaczem powinno pojawic sie okno "Download this video" no i klikasz to i rozpocznie sie pobieranie. (zalecana przeglądarka Opera lub Firefox, na Chrome i IE niestety nie zawsze działa).
Ja w ten sposób pobieram wszystkie filmiki lub muzykę która mnie interesuje a nie ma możliwosci legalnego downloadu icon_smile.gif

http://www.real.com/realplayer

Życze powodzenia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...