Skocz do zawartości

Koss QZ-99


Recommended Posts

Co sądzicie o tych słuchawkach? Czy nadają się do codziennego użytku? Czy są na rynku słuchawki z podobnymi "nausznikami", gdyż te bardzo przypadły mi do gustu(!!!) Uwielbiam się totalnie wyłączyć podczas słuchania muzyki. Może są jakieś inne, lepsze słuchawki o podobnej budowie i przybliżonej cenie (ok. 300zł) Jestem nowicjuszem więc proszę o wyrozumiałość icon_wink.gif W necie nie ma zbyt dużo testów tego modelu i wydają się mało popularne, stąd moje obawy czy aby na pewno są słuchawkami dobrymi. Wiem, że popularność nie jest żadnym wyznacznikiem jakości, wręcz przeciwnie, ale jeśli byłyby dobrym produktem byłoby o nich "głośniej". Co do marki raczej nie mam obaw, ale każda opinia będzie bardzo pomocna! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i z góry dziękuję za pomoc!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. na pewno są w media markt, przymierzałem je i leżały super, ale nie miałem czasu poprosić o podpięcie ich. Następnym razem to zapewne zrobię icon_razz.gif Oczywiście najpierw czytałem Test w Audio. Niestety nigdzie nie widziałem słuchawek o podobnej budowie żebym mógł wybrać więc może macie jakiś faworytów? Wiem, że opis nie odzwierciedli możliwości słuchawek ale bede wiedział za czym mam się rozglądać icon_wink.gif Równie dobrze jak bede w MM odsłucham QZ-99 i stwierdzę, że w ogóle mi nie podchodzą (oby tak nie było!) i bede musiał rozglądać się za czymś podobnym... Pozdrawiam!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...