Skocz do zawartości

pomocy w wyborze zestawu kina domowego Samsung


megani

Panel boczny - pomaga czy przeszkadza?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy panel boczny obok okien dialogowych w poszczególnych tematach zabiera Wam miejsce na pisanie i lepiej go usunąć?


Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Recommended Posts

Witam wszystkich,
mam nadzieje, ze ktos znajacy sie na rzeczy pomoze mi wybrac kino domowe? dlaczego akurat ten sprzet wybralam? bo mam juz telewizor Samsung UE46B7020.
Zakupilam juz kino domowe Samsung HT-BD7200, ktore to wg doradcy agd mialo spelniac wszystkie funkcje kina domowego w pomieszczeniu ca.40m2 Owszem, jest bardzo fajne ale chyba do mniejszego pomieszczenia niz 40m2. Ten zestaw 2+1 to zdecydowanie za malo. Niestety jakby mi brakowalo glosnikow. No i 400W za slabe co sprawia wrazenie jakbym ogluchla:). Zastanawiam sie nad wyborem Samsung HT-BD2 albo Samsung HT-BD2R. Oba modele 1100W oraz 7+1 glosnikow. Jedyna roznica jaka zobaczylam na ceneo to kolosalna roznica w cenie!! 1840zl albo 3750zl !! porownanie. Jesli ktos widzi jakas inna roznice to bardzo prosze podac.
Prosze o pomoc czy w ogole ten sprzet jest wart zachodu?? Jesli tak to jaka jest roznica miedzy nimi??(to, ze w cenie to juz zauwazylam:).
Bede bardzo wdzieczna za wszystkie opinie. Niestety jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie i nie chcialabym znowu wyrzucic kasy na cos slabego.

adres email

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
jak na powierzchnię 40m^2 to zdecydowanie zestawy "wszystko w jednym" (w gwarze często określane jako "naleśniki" w uwagi na dość małą wysokość) będą miały za małą moc.
Dlatego zdecydowanie polecam zestawy kina domowego składajace się z oddzielnych urządzeń (tj. amplitunera, odtwarzacza DVD lub BR) oraz większych kolumn (z przodu duże kolumny podłogowe, z tyłu mniejsze podłogowe lub podstawkowe).
Nie będzie to raczej Samsung (choć już zaczął produkować takie amplitunery, a odtwarzacze robi od dawna) gdyż jest spotykany głównie w sklepach typu Euro, MMarkt czy Saturn. No i na pewno kolumny innej firmy, bo wybór jest duży i sporo liczących się producentów.

Pozostaje pytanie czy takie rozwiązanie może być oraz ile pieniędzy na ten cel jesteś gotowa przeznaczyć (lepiej, by była to kwota co najmniej taka, jak na droższy zestaw Samsunga).

CZy masz możliwość zwrócenia zestawu KD Samsunga?
Bo jeśli nie, to może coś z niego się wykorzysta - np. próbując podczepić pod sygnał dodatkowy wzmacniacz i mocniejsze kolumny, a te wkorzystać na tył. No ale na rzie czekamy na dalsze informację od Ciebie ... icon_wink.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam

Może to będzie nietypowe ale chciałbym zapytać czy nie będziesz chciała sprzedać tego zestawu... Szukam czegoś do sypialni a mam telewizor z tej serii i chcę kupić ten model lub HT-X720T z DVD. Daj mi znać jakbyś chciał sprzedać.
M: d.domel@interia.pl
T: 693606608
GG: 2014204
Skype: master_domel

Pozdrawiam
Damian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...