Skocz do zawartości

Kolumny za ok. 2000 zł


Danon

Recommended Posts

Witam, zamierzam kupić kolumny głośnikowe za około 2000 pln. Muzyka jakiej słucham to głównie Rap i Reagge. Zależy mi więc na szybkim, nisko schodzącym basie i wyraźniej średnicy. Jeżeli chodzi o tony wysokie to wystarczy by nie były zbytnio natarczywe, głośne. Całość będzie współpracować ze wzmacniaczem NADa C370. Proszę o wasze opinie, z uwzględnieniem ceny i brzmienia jakiego oczekuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję obejrzeć ofertę Klipscha dal ciebie chyba model Synergy F2 jeśli szukasz szybkiego basu, a jeśli sama w sobie dynamika nie jest najważniejszą rzeczą to Mission M35i, CANTON GLE470 czy JBL ES80. Jednak do NADa moim zdaniem Klipsch będzie najlepszy, bo te wzmaki raczej zamulają, więc jasne i dynamiczne kolumny dobrze mu zrobią szczególnie w takiej muzyce, gdzie dynamika i basik są całą filozofią icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zastanawiałem się również nad Heco Metas 500 oraz Magnat Quantum 605. Wg ch-ki to podłogowce które schodzą naprawdę nisko co jest dla mnie ważne. Patrzyłem również na Cerwin Vegi Ve-12f, ale niezbyt znam te kolumny.
Co moglibyście powiedzieć na temat ww głośników?
Nie zależy mi na ładnej nazwie uznanej przez audiofilów, a na dźwięku najbliższego do moich oczekiwań, które podałem w pierwszym poście.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko tu mowic cos konkretnego, bo jak przejrzysz watki na forum to zobaczysz, ze czesto opinie sa rozbiezne z tym co wychodzi na odsluchu. Magnaty to ogolnie dobre kolumny, ale czy one jakos nisko schodza, moim zdaniem nie. CV malo popularna marka, kolumny raczej ok, ale konkretnie nie napisze. HECO do NADa moim zdaniem nie, bo dzwiek bedzie zamulony i z za duza iloscia basu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...