Skocz do zawartości

Pytanie Voice Kraft PRESTIGE VK 7830


tasak

Recommended Posts

Witam mam zamiar kupić albo i nie:) Voice Kraft PRESTIGE VK 7830 i mam takie pytanie czy ktoś poleca ten sprzęt ewentualnie inny w podobnej cenie? Cena jest bardzo atrakcyjna a nie jestem audiofilem wiec myślę wystarczy do oglądania filmów, słuchania muzyki głównie metalowej, grania na konsoli. Za wszelkie odpowiedzi dziękuje. Pozdrawiam

Allegro

http://allegro.pl/item743412206_zestaw_kol...aft_vk7820.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli liczy się tylko cena to sprzęt jest ok.

Ale wcale nie musisz być audiofilem aby odtwarzanie muzyki z dobrą jakością nie sprawiło ci przyjemności .Polecam kolumny firm JBL, Magnat ,Heco te na pewno oprócz wyglądu będą miały co najmniej przyzwoity dżwięk.Ewentualnie z firm typowo Chińskich Koda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od początku tak jak pisze Kibic1 kolumny VK tak jak np. Prism, Onyx, M Audio, Pinkbull itp to chinszczyzna w pelnym tego slowa znaczeniu i nie warto sie w to pakowac.
Jednak nalezy zaczac od paru danych, jaki masz pokoj, czy to ma byc 5.1, bo moze stereo ci wzstarczy, jaki budzet i jakiego masz ampa, albo jakiego masz zamiar kupic, najlepiej podaj calkowity budzet i powiedz czy same nowki czy moze uzywki tez.

Sory za brak PL znakow, ale moj komp ostatnio ma jakies odpaly i tworzy rozne cuda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zatem same kolumny nie wystarczą musisz mieć jeszcze ampa. Za tą kwotę jakiejś zarotnej jakości nie uzyskasz, ale mozna coś tak sklecić icon_wink.gif

Ampa znalazłem tylko jednego, który w budżecie by się mieścił (nowy), a mianowicie
SONY STR-DG500

Kolumny:
KODA F-51F/C/S v2
TAGA HARMONY TAV-406

Teoretycznie KODA podaje dla tych kolumn 40Hz zejścia, ale TAGA ma 2x16,5cm na basie, a pierwsza tylko 2x13cm, więc do kina lepsza będzie TAGA, bo stereo to już różnie, ale podejrzewam, że nie jesteś wyczulony na jakieś "audiofilskie utraty kontroli basu itp.", więc spokojnie TAGĘ możesz brać. Jak pisałem wcześniej PRISM, M-AUDIO, VK, Pinkbull, ONYX itp. omijaj z daleka icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...