Skocz do zawartości

Jakie słuchawki??


Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość. Poszukuje słuchawek nausznych, które będą dobrze izolować i będą miały w dobrą jakość dźwięku. Najbardziej zainteresowały mnie słuchawki: AKG K414P:
http://allegro.pl/item741431744_nowe_akg_k414p_szok.html ,
lecz nie jestem do końca pewny czy przykryją one całe ucho.. Bardzo proszę o opinie tych słuchawek lub ewentualne doradzenie innych do 100zł.
Z góry dziękuje za odpowiedzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG ładny, niski bas, trochę dziwna opinia, chyba,że w tym modelu tak jakoś im wyszło icon_wink.gif

Co do wielkości to Sennki są trochę większe, ale to nie jest dużo. Na ulicy nie wygląda jeszcze idiotycznie (chociaż wiadomo najlepiej to wyglądają pchełki, a nie nauszen), a zdecydowanie zyska na tym wygoda, bo na pewno wchodzą całe uszy, a w AKG to mało realne (chyba, że ktoś ma bardzo małe).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę takie jakie mam czyli Sennki CX200, koszt to właśnie w granicach stu złotych. Są bardzo wygodne (miałem CREATIVEa EP-630 i wypadał mi z uszu, a te nie), dźwięk niezły, oczywiście cudów nie ma co oczekiwać, bo to pchełki, ale jak sobie w MP3 dostoisz EQ to jest spoko. Mogę dodać, że jeśli nie masz dużych uszu (nie moja sprawa icon_wink.gif) to omijaj szerokim łukiem KOSSy PLUG, kupiłem takie i wogóle z nich nie skorzystałem icon_sad.gif, bo były za duże. Jest jeszcze wiele innych i tak naprawdę wszystko gra podobnie, mój kolega ma DENONy za jakieś 150zł i to bardzo podobnie gra. Inny ma trochę tańsze Pionki i też nie ma jakiejś dużej róznicy icon_wink.gif To nie duże kolumny, ważne, żeby była wygoda i wmiarę dobry dźwięk icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cytat

albo dla lepszego tlumienia HD437 zamkniete moga ci sie grzac uszy.



nie polecam tych sluchawek.

Mamy w pracy BD 880, ja mam AKG K512, a jeszcze inny kolega HD437...
Wzm sluchawkowy mikro lab.

porownanie HD437 z AKG K512 (to prawie ten sam przedzial cenowy)

- sennki graja za grubym kocem, bardzo basowo (a sam bas nie jest w ogole selektywny), nie ma srodka, a gora to chyba jakis zart...

po wpieciu AKG K512 na tym samym utworze, dowiadujemy sie, ze w kawalku graja tez inne instrumenty icon_wink.gif


Maciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...