Skocz do zawartości

słuchawki do sony 638F


Recommended Posts

Do MP4ki nie ma sensu kupowac wzmaka sluchawkowego, a sluchawki za 500zl to juz totalnz maks, a i tak nie wykorzstasz ich potencjalu. Ja polecam od siebie GRADO SR60i w Warszawskim, Ministerstwie Dzwieku byly za 400zl niedawno, ewentualnie Creative Aurvana LIVE, albo cos Beyerdynamica, omijaj raczej AKG, bo one sa trudne do wysterowania, glosnosc, wiec MP4 im nie podola. Moze cos z Senna, ale moj typ to GRADO.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że K450 to nie są duże słuchawki, to są tzw. nauszne, moim zdaniem mało wygodne, bo cały czas dociskają uszy, to oczywiście zależy od modelu, ale np. Pioneer SE-MJ5 po 1,30h słuchania daje się we znaki. Można próbować, ale najpierw idź gdzieś tego posłuchaj i przymierz sobie je.
GRADO mają rzeczywiście dość kontrowersyjny design (mi się podobają, ale nie będę namawiał). Spróbuj może gdzieś znaleźć CAL!, one po wymianie kabla zagrają lepiej od tych AKG, są średniej wielkości, ale naokółuszne, a przy okazji chyba nieźle wyglądają (chyba, że nie lubisz fortepianowego) icon_wink.gif

PS: Mówiąc o AKG trudne do wysterowania myślałem o tych zwykłach "dużych" modelach np. K601, ale te małe na pewno będą ok. "Trudne do wytsterowania" tzn., że będzie za mało mocy, żeby one dość głośno i dynamicznie zagrały.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pewni spowoduje tylko, że gwarancja na słychawki to rzecz czysto teoretyczna, bo co tam mozna rekalmować. Jak głośniki padną, to ci powiedzą, że źle użytkowane, jak pęknie obudowa to zniszczenie mechaniczne. Słuchawki są o tyle niewdzięczne, że nawet jak się psuje coś nie z naszej winy to ciężko to udowodnić (na szczęście raczej się nic nie psuje icon_wink.gif).

Warunki gwarancji??? Kto na to patrzy, ja miałem kartę CREATIVEa i wymieniali mi ją trzy razy po czym oddali mi kasę, bo problem z każdą był ten sam (nie software, po prostu się paliły przy odłączaniu) icon_wink.gif Aż chce się kupować dla takiej obsługi, to wszystko zależy od szczęścia icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to myślę, że była to kwestia szczęścia i trafienia na dobrą obsługę. Niestety na ogół w polskich realiach jeśli uszkodzenie moze być (!!!, nie koniecznie musi) z winy właściciela to firmy przyjmują to z góry. Co dystrybutora interesuje, że firma źle zrobiła przetwornik itp. dla nich to tylko koszty. Niestety czasy prestiżu na rynku wypracowanego dobrą obsługą skończyły się jakiś czas temu. Może w przyszłości będzie lepiej, ale na razie takiej sytuacje jak twoja czy moja to mimo wszystko rzadkość icon_sad.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...