Skocz do zawartości

Chciałbym...


krzychulo10

Recommended Posts

Tak, jak napisałem w temacie poszukuję sprzętu obsługującego wiele urządzeń. Otóż mam do dyspozycji 5 głośników (pozostałości po zepsutej miniwieży) dobrze działających. Chciałbym spożytkować je w połączeniu z różnymi urządzeniami, i aby każde z nich miało podłączenie do głośników z dźwiękiem przestrzennym:
-Video VHS (magnetowid analogowy)
-Odtwarzacze CD i DVD
-Komputer
-TV
-Różnego rodzaju odtwarzacze (MP3, iPod, Pendrive)
-Telewizor
Spodziewam się, że trudno będzie znaleźć sprzęt spełniający moje wymagania, dlatego nie zdziwię się gdy któregoś urządzenia z wymienionej wyżej listy zabraknie. Jak pisałem do sprzętu chciałbym podłączyć 5 głośników. Wzmacniacz ten mógłby być w cenie niewiększej niż 5000 (chyba, że naprawdę warto kupić coś droższego). Ma to być swoisty kombajn do multimediów. Ja osobiście nie znam się na tego typu sprzęcie więc proszę o radę was.. Proszę o radę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej Pioneer VSX-919AH za 2000zł z hakiem masz wszystkie te opcje (łącznie ze świetną obsługą iPODa), ale mam małą wątpliwość. Nie ma sensu kupować takiego ampa (bądź co bądź nie byle jakiego) do kolumn od wieży, powinieneś do tego dorzucić jakiś zestaw kolumn za 3000zł można spokojnie dobrać coś niezłego icon_wink.gif Choćby Missiona, KEFa czy JBLa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychulo
zastanów się, na co chcesz wydać swoje pieniadze ...
Pacio bardzo dobrze Ci zasugerował, że nowy amplituner KD nie będzie pasował do kolumn od miniwieży!
Najlepiej połączyć komponenty podobnej klasy - czyli np. wydać połowe środków na amplituner, a drugą na kolumny.
Pozdział jest umowny -ale obrazuje problem...

Jaką masz powierzchnię pokoju i czego słuchasz, czy chcesz mieć zestaw z subem czy bez?
Poa tym chcesz wzmacniacz wielokanałowy czy amplituner (wzmacniacz z tunerem w jednym)?
Jakie masz inne urządzenia (chodzi o modele)?
Czy chcesz sprzęt z gniazdem USB (proponowany przez Pacio Pioneer ma takie) czy np. masz już takie gniazdo w odtwarzaczu DVD?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...