Skocz do zawartości

Magnat Monitor sub 200A do stereo


ulumulu

Recommended Posts

Witam

Posiadam monitory mordaunt short avant 902i oraz luxmana lv90. Sprzecik gra w pokoju 12m2. Troche zaczyna mi brakowac basu i pomyslalem o zakupie subwoofera. Z racji iz jest to maly pokoik nie musi to byc jakis monster. Poszukalem roznych ofert i zainteresowal mnie Magnat Monitor sub 200A. Co sadzice o tym subie nie zrujnuje mi sceny? Max na wydanie mam okolo 500zl.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym ci jeśli już wyszukać jakąś dobrą używkę, najlepiej Velodyne czy RELa, albo przynajmniej niezłego "audiofilskiego", bo niestety Magant Monitor to szczyt prostoty i możesz być prawie pewny, że nie uda ci się go dobrze zgrać icon_sad.gif Obecnie na allegro jest niełży ELAC 111.2, kosztował on ok. 1500zł kiedyś, jeśli mi się dobrze wydaje to dostał dobrą opinie (dość dawno) w magazynie AV.

PS: Nigdy nie masz gwarancji, że sub będzie dobrze współgrał, tak jak pisze Kibic1 grunt to odsłuch.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordaunty maja wspaniale detale, swietna dynamike i tworza super scene. Ich minusem jest maly ale za to nie dynamiczny bas. Na konkurenycjnym forum nawet byl topic iz jakis koles przesiadl sie na nie z ktoregos drozszego modelu kefow i stwierdzil ze avanty sa lepsze. W polsce o nich malo ale wystarczy pozytac zagraniczne fora np.Diamondy 9.2 zstawiaja wtyle we wszystkim poza sila basu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...