Skocz do zawartości

kolumny z głośników samochodowych


Recommended Posts

Witam taka mysl mnie naszła, czy możliwe jest zrobienie kolumienek z zestawu samochodowego, takiego: http://allegro.pl/item224417529_dls_r6a_ab...od_dealera.html zwrotnice jakos w srodku kolumny schowac. Czy jest wogole takie cos mozliwe, żeby zagrało, a jeśli tak to jaki byłby efekt? Dodatkowo do kolumny moglbym dodac po średnio-niskotonówce 18 cm peerlesa bo mam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naturalnie gdybym nie mial takiego zestawu nie pytal bym sie o to, bo wiem ze za 1000 zl mozna kupic naprawde dobre kolumny. Ale skoro takie wlasnie posiadam w aucie to poprostu chcialem sie dowiedziec czy z nich moglo by cos byc konkterniejszego niz kolumienki w mini wiezach. Jak by nie patrzec to bylbym te 1000 za kolumny do przodu i zostalo by mi do kupna odtwarzacz i wzmacniacz ale skoro za taka kase mozna lepiej to chyba nie ma co okradac auto z muzyki icon_smile.gif dzieki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy jest wogole takie cos mozliwe, żeby zagrało, a jeśli tak to jaki byłby efekt?


Zagrać, to na pewno zagra, tylko właśnie jak. Są to jednak głośniki samochodowe, gdzie kubatura jest bardzo mała.
Nawet mały pokój jest o wiele większy od wnętrza samochodu, i trudno przewidzieć jak te głośniki zagrają.
Robiłem kilka lat temu kolumny na głośnikach samochodowych, grały całkiem dobrze, jednak przy najbliższej okazji sprzedałem je.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...