Skocz do zawartości

Gwizdki w aucie


Recommended Posts

W aucie mam radyjko z wyjściem na przód i tył. Do wyjścia przedniego (front) podłączone są głośniki umieszczone we drzwiach, do wyjścia tylnego podłączone są głośniki z tylnej półki. Są jeszcze wolne miejsca na głośniki wysokotonowe przy podszybiu, obok słupków przednich, i tam chciałbym zamocować gwizdki.
I tu mam niewielki problem, bo nie wiem do którego wyjścia mam je podłączyć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zaglądałem jakie zamontowane są głośniki (trzeba zdjąć fabryczne maskownice), jedynie tylne widać, że są to owalne Goodmans'y. Rozumiem, że powinienem kupić gwizdki razem ze zwrotnicami.

rafal735r
Czym wygłuszyć drzwi? Są na to jakieś specjalne materiały, środki z przeznaczenie tylko do samochodów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dzisiaj dorwałem się do drzwi przednich. Ciężko było zdemontować tapicerkę, ale udało się zdjąć bez uszkodzeń. Ku mojemu zdziwieniu, wewnątrz drzwi były już wytłumione jakąś matą, wygląda to na profesjonalny montaż. Już teraz wiem dlaczego miałem nawet dobry odsłuch i nic nie rzęziło w drzwiach, jak w innych autach w których miałem możliwość odsłuchania głośników.
Tak więc nie będę wymieniał głośników bocznych, a jedynie dodam gwizdki z przodu, w podszybie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drzwiach wmontowane są jakieś JBL, symbolu nie zapamiętałem. Grają one całkiem przyzwoicie, jednak jak dla mnie, za mało jest góry pasma, stąd moja potrzeba zainstalowania wspomnianych gwizdków. Z przodu jest miejsce na nie, jednak jakiś monter zapomniał je wstawić icon_wink.gif .
Bardziej interesuje mnie zakup samych wysokotonowych, wraz ze zwrotnicami. Ale ten problem zostawię do wiosny, bo i tak w zimie tym autem nie jeżdżę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...