Skocz do zawartości

Beresford+microlab+cal


n3m3s1s

Recommended Posts

Kup lepiej Beresforda TC-7520, bo będziesz miał od razu USB, co przyniesie znacznie lepsze efekty niż łączenie SPDIFem z integrą.

Co do samych kabli to nie ma reguły, kup najpierw jakieś zwykłe, a później kombinuj, wupożycz coś, albo kup kilka używek (najpierw tanich, żeby mieć później punkt odniesienia) i potestuj. Nie ma innej rady kable w systemie to tak indywidualna sprawa, że nie ma za bardzo jak polecać icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kup lepiej Beresforda TC-7520, bo będziesz miał od razu USB, co przyniesie znacznie lepsze efekty niż łączenie SPDIFem z integrą.

Co do samych kabli to nie ma reguły, kup najpierw jakieś zwykłe, a później kombinuj, wupożycz coś, albo kup kilka używek (najpierw tanich, żeby mieć później punkt odniesienia) i potestuj. Nie ma innej rady kable w systemie to tak indywidualna sprawa, że nie ma za bardzo jak polecać icon_wink.gif



Nie wiem czy mnie bedzie stac na dolozenie dodatkowych 500zl, faktycznie bedzie to kolosalna roznica? W swiecie audio dopiero raczkuje wiec pewnie zestaw z tanszym beresfordem bardzo mnie zadowoli icon_smile.gif

Ps: dzieki za zainteresowanie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz między 10, a 20 różnica w cenie to jakieś 250zł, więc nie mów, że wydając już te 1500-2000zł nie dasz rady tych 10% wyczarować icon_wink.gif Najlepiej skontaktuj się z "grado-fan" on jest "dystrybutorem" Bera na PL. Przedstawi ci dokładnie jak kształtują się obecnie ceny. Myślę, że taki system jak już kupisz to naprawdę może posłużyć ci ładnych kilka lat, bo dopiero wydają ze 3000zł na wzmak i kolumny można dostać coś wyraźniej lepszego, a jak zmienisz w CAL! kabel to wogóle mogą stać się docelowe icon_wink.gif

Także zastanów się, bo czasem lepiej trochę dorzucić niż potem żałować icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam,

Beresford TC-7510 z upgradem GFmod kosztuje 630zł, natomiast TC-7520 GFmod v2 to koszt 1030zł.
Jest możliwość wypożyczenia każdego z nich.

pozdrawiam
Bartłomiej Nowak
GFmod, Beresford Polska



Tak to wygląda na chwilę obecną.
Będę miał też informację jak się kształtują ceny wypożyczenia obu modeli na raz, więc wrzucę je tutaj, może ktoś będzie zainteresowany.

Tymczasem pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...