Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RoRo

Sprzęt VINTAGE oraz CLASSIC ...

Recommended Posts

Witam jestem nowy na forum i zwracam się z prozbą do Forumowiczów o poradę odnośnie który amplituner wybrać
Toshiba sa 750
Sanyo jcx 2400KU
Sprzętu będę używał z gramofonem
Z góry dziękuję  za odp

Marku. Zwróć uwagę z którego roku jest ostatni wpis w tym wątku.

Załóż może nowy wątek.

A jak będziesz już zakładał to wróżkami nie jesteśmy. Napisz o pomieszczeniu, muzyce jaką słuchasz. Przeczytaj zakładkę ''nowe posty''

A ja zapytam dlaczego akurat jeden z tych dwóch amplitunerów. Bywały lepsze. Pomijam już fakt, że np. cena wspomnianego amplitunera Toshiby w niektórych ogłoszeniach jest lekko przesadzona.

Cytat

A ja zapytam dlaczego akurat jeden z tych dwóch amplitunerów. Bywały lepsze. Pomijam już fakt, że np. cena wspomnianego amplitunera Toshiby w niektórych ogłoszeniach jest lekko przesadzona.

Witam czemu sanyo i toshiba ogólnie nie znam się zbytnio na amplitunerach te modele porostu strasznie mi się podobają wizualnie

Proponuję, abyś zainteresował się amplitunerami Pioneera, Marantza, Yamahy, czy choćby Philipsa. Też ładnie wyglądają. Ponadto wydaje mi się, że poza wyglądem liczy się też to jak dany amplituner gra i co sobą prezentuje w tym zakresie.

Dobrze byłoby, abyś napisał o tym, o czym wspomniał Audiowit. I faktycznie warto, abyś założyć nowy wątek, ponieważ temat tego jest zdecydowanie skierowany do osób, które mają lub miały bezpośrednią styczność ze sprzętem vintage.

Dodam też, że nie musisz cytować postu, na który bezpośrednio odpowiadasz.

Im starszy amplituner tym lepszy, Yamaha CR1020 i 2020, to już bardzo nowoczesne brzmienie ale nadal analogowe. Najlepsze amplitunery powstały do roku 74-75 i brzmią naprawdę lampowo, po prostu mistrzostwo.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować