Skocz do zawartości

zestaw AUDIO do komputeraz bez DVD 600zł


adamek

Recommended Posts

  • 1 month later...
Wiesz w sumie taka zmiana budżetu niewiele daje, bo konretne, nowe zestawy KD zaczynają się od 2500-3000zł. Jeśli chodzi o kwoty rzędu tych, o których rozmawiamy to najlepiej kupić dobrą kartę dźwiękową i do tego jakieś niezłe 5.1 komputerowe (nie mówię tu o CREATIVEie czy LOGITECHu).
Propozycje:
Audiotrak Prodigy 7.1 Hi-Fi
Genius SW-HF5.1 6000
Redstar RS-502

Chyba, że decydujesz się na używki, albo samo stereo to będziemy szukać czegoś lepszego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1600zł jeśli chcesz coś kupić, to pojawiają się w tej cenie sety SONY (amplituner KD, DVD i 5 kolumn), ale do tego dochodzi jeszcze sub.
Poza tym (również w ramach wietrzenia magazynów) kilkuletnie model ONKYO (seria 50x, bo seria 3xx jest sporo gorsza od linii pięćset).
W każdym razie produkty bezfirmowe odradzam!

Sprzęt ma być nowy, czy może być używany?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz miec moc i czystosc dzwieku w tej cenie jedynym wyborem beda z-560 thx 4.1 Logitech 400 wat mocy ciagłej rms subwoofer 188 wat i głosniki po 56 wat same je miałem i sa poporstu niesamowite ale zadko spotykane jedynie uzywki !!! Posiadałem równiez megaworks 550 thx i Logitechy 5500 thx najlepszym wtborem oczywiscie sa Logitechy 5500 Thx ale to inna bajka poniewaz do 600 zł nie kupiszs uzywek a wiec proponuje a wiec jedynym sesnownym wyborem pozostaja Z-560 Thx subwoofer cie zmiazdzydziekiem i czystoscia jak równiez satelity !!! No chyba ze by ci sie udało upolowac w tej cenie uzywki z-680 Thx w co watpie !!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sprzetu n e ma nawet używek z-560 thx 4.1 Logitech 400 ,a chetnie bym go kupił,ale używanego:)choc nigdy ne ma sie pewnosci w jakim jest stanie.a za 1300 wydawac na sprzt logitech;/ to juz lepiej dozbierac i jakis amplituner z zestawem głosników.Jednak nie bede dokladał kasy ponad 600zł do sprzetu i jesli nie znajde w przeciagu kilku dni tgo logitecha 560 uzywki to kupie Redstar RS-502.

Pozdrawiam i czekam na opinie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOGITECH nie będzie lepszy, poszukaj sobie w siecie. Jest wiele tematów, testów itd. produkty firm komercyjnych wcale nie są takiego dobre za jakie się je uważa (albo raczej uważają informatycy, dla których muzyka kończy się na MP3 128kbps), czasem wystarczy wydać 50% kwoty na sprzęt mniej znany (komputerowy) i będzie tak samo dobry. Kolega Musictrance wpadł do nas na forum i teraz przekonuje wszystkich do zestawów, które z bezwględnie dobrą jakością dźwięku (w swoim przedziale cenowym) nie mają za wiele wspólnego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

(albo raczej uważają informatycy, dla których muzyka kończy się na MP3 128kbps)...


ej ej icon_twisted.gif
Tak się trafiło, że jestem z wykształcenia informatykiem icon_wink.gif i wcale dla mnie to 128 się nie kończy..w zasadzie to nawet nie istnieje icon_wink.gif

PS. kolego adamek na te Logitechy 5500 bierz poprawkę.. słyszałem je parokrotnie o ile w kinie zgrają na mniej wiecej znośnym poziomie (to tak naciągając)
To w muzyce nie grają w ogóle i koniec kropka - moje bardzo subiektywne zdanie poparte osłuchaniem wielu systemów muzycznych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale to nie było o tym, że wszystkim informatykom muzyka kończy się na MP3, ale o tych, dla których LOGITECH to "ohhh" i "ahhh" icon_wink.gif Niech nikt nie czuje się urażony icon_wink.gif

Pacio
Dla informatyków Logitech to od lat przede wszystkim doskonałe myszki i klawiatury, a dopiero później zestawy głośników komputerowych, kamery itd...

No i z tym MP3 to faktycznie poleciałeś icon_evil.gif , jak już Ci na to zwrócił uwagę Muzyczny_gość.
Na tym Forum ilość informatyków i osób od lat bardzo mocno związanych z tą dziedziną jest dość duża, podobnie zresztą jak dość duże są ich wiadomości dotyczące AUDIO! icon_lol.gif A że w tej chwili (w większości) mają mniejszą ilość postów od Ciebie to jak sam wiesz nic nie znaczy icon_cool.gif ... liczy się treść wypowiedzi - i by były one obarczone jak najmniejszą ilością błędów (bo omyłki zdarzają się czasami...).

Adamek
A wracając do Logitecha - parę produktów mają/mieli niezłych wśrod głośników komputerowych i wartych swojej ceny. Natomiast co do wydawania ponad tysiąc złotych na komplety 5.1 - ja bym tyle nie dał, bo to już pewna przesada przy dźwieku jaki prezentują.
No ale za (u)znaną firmę się płaci...
Więc w skrócie - Logitech nie jest "bee", tylko czasami lepiej w tej samej cenie wybrać coś, co gra lepiej! Bo uogólnienia są niebezpieczne (patrz hm... lekkomyślną wypowiedź Pacia icon_mrgreen.gif ). A tego Redstara niestety nie słyszałem...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...