Skocz do zawartości

Nowa Chylińska. Co Wy na to?!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie to totalna porażka, bardzo długo i intensywnie wyczekiwałem na moment kiedy będę mógł usłyszeć nowe dzieło Chylińskiej. Zawiodła.

- muzycznie- tragedia, mi to przypomina grupę 'United Nations' , która królowała na parkietach kilka lat temu.
Ze starego dobrego o.n.a. nie ma w tym nic. Mógłbym napisać, że Skawiński i reszta by się wstydzili, ale nie...Ich powrót do Kombi to coś jeszcze gorszego. A może bieg czasu zatoczy kolejne koło i muzycy znów będą współpracować? Hmm... wiele bym dał by usłyszeć ich znowu, w wydaniu sprzed 10 lat.

-wokal - Agnieszka złagodniała, nie krzyczy już, zaczęła za to piszczeć

-tekst - brak mi słów

Agnieszko! Nie ten kierunek! Dla kasy jesteś w Mam Talent, może teraz coś dla fanów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta pojawi się 23 października, tak więc ocenimy całość. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe dokonania Agnieszki Chylińskiej, bądź co bądź kojarzona jest z mocniejszym uderzeniem, mogę zrozumieć rozczarowanie największych fanów. O.N.A lubię, Chylińską też, ten kawałek zmierza jednak w nieco innym kierunku. Kwestia dyskotekowego beatu, do którego ciężko się przyzwyczaić. Każdy ma prawo jednak eksperymentować icon_smile.gif Ciekawa niespodzianka, nie ma co icon_razz.gif


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to przyzwyczaiłem się do zmian icon_smile.gif więc aż tak bardzo mnie to nie dziwi a, że bardzo lubie muzykę wiele jestem w stanie zaakceptować
Dla porównania - nowa płyta Peja "Na serio" - jego agresywny poniekąd styl był rozpoznawalny.. teraz nowa plyta .. ? spokojniejsza .. zrównoważona, b.dojrzała. osobiście z hip hopu lubię tylko Peję i każda płyta jest na swój sposób doskonała..
To tak skoro mówimy o Polskiej Muzyce icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham i uszom nie wierze ! W sam raz na dyskoteke, moze taki jest target ? Plyty singlowe maja promowac wydanie. Zapewne plyta bedzie w podobnej konwencji, a moze bedzie gorzej ?

BTW, czy jest cos obecnie naprawde dobrego do posluchania z naszegro rynku PL ?
Peja ? hmm, musze sprobowac.

edit
wlasnie sprawdzilem na YouTube - jakos mnie nie przekonuje :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha, widać, że z Marco prawdziwy fan, od emocji aż kipi icon_smile.gif Ja przeczuwam, że Agnieszka Chylińska zaskoczy nas jeszcze bardziej. A czy pozytywnie, czy nie, to już kwestia osobistych upodobań. Jeśli przyjąć, że piosenki promujące płyty wybiera się spośród tych (według wykonawcy) co ciekawszych, można oczekiwać, że Modern Rocking będzie takie właśnie modern. Tak więc Marco, pozostaje Ci Wierzyćicon_smile.gif Wiara czyni cuda, pamiętaj (ja na przykład wierzę, że nasze siatkarki wygrają z Bułgarią, no i proszę, już jest 1:1 w setach)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Nowa Chylinska ? Juz sam nie wiem jaka ona jest. Wszystko wydaje mi sie byc wyimaginowana "artystyczna" kreacja.

zobaczcie strone myspace:
http://www.myspace.com/agnieszkachylinska

Video, to ma byc smieszne ? Dla mnie zenujace, w sam raz wpasowuje sie w konwencje utworu promujacego ...

Poza tym utwor "nie moge cie zapomniec" jakos bardzo kojarzy mi sie z klimatem " a kiedys cie znajde" (R.Jusis) icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni Jusis? Ostatnio usłyszałam dokładnie to samo, z dopiskiem, że to kopia gorsza icon_smile.gif A "Nie mogę Cię zapomnieć" przesłuchałam 15 razy z rzędu...jakoś mnie ku mojemu zdziwieniu wciągnęło. i nawet tańczyć mi się zachciało, hehe. Będzie hit dyskotekowy, oj będzie...poczekajmy do lata icon_cool.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zdecydowałem się tego posłuchać i jestem szczerze zawidziony, ostatnimi czasy jestem otwarty na bardzo różne klimaty od wspominanego Peji po zupełnie odmiennego Hugha Masekelę. Naprawdę jestem tolerancyjny icon_wink.gif, ale to do mnie nie przemawia. Jeszcze te skojarzenia z Modern Talking (wstęp, też mi to przyszło do głowy jak zacząłem słuchać, wcale nie pamiętałem o tym, że w wątku już to było poruszone) i Reni J. (wokal) - masakra.
Na pewno hit będzie, ESKA, RMF Maxxx i inne mają nowy materiał, no cóż ktos musi to robić.

PS: Co do młodzieży to nie ma co uogólniać, najlepszy przykład to ja, a żeby nie było, że to wyjątek to 90% mojej klasy powie to samo icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ja chyba stane w obronie nowej płyty Chylińskiej. Skoro podjęła taką decyzję o takiej płycie to miejmy szacunek dla niej - zobaczymy jaka będzie cała płyta, w zasadzie nei zawsze trzeba kupować wszystkie płyty artysty - kawałków mocnych i z jajem ma sporo wiec jak komuś brakuje mocy icon_smile.gif to niech włączy stasze kawałki icon_smile.gif

PS A tak w ogole to już wczęśniej zauważyłem u niej lub w niej pozytywną zmianę. ale teraz wygląda jeszcze ładniej (..tylko te dziary.. )

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega muzyczny_gość zachęcił mnie do rozmyślań... starsze kawałki z płytki Chylińska też momentami były męczące, ale to już nie ta sama Agniecha! Może rzeczywiście reszta płyty będzie diametralnie różna od singla...
Ale nasuwa mi się pewna analogia do Dorotki Rabczewskiej - na pierwszej płycie poleciała ostrymi kawałkami, będąc dziewczynką z cholernym potencjałem. A potem zaczęło się disko i furgające anioły... Na korzyść Agnieszki przemawia fakt, że kawał dobrego grania ma za sobą. Byle nie zamierzała ewoluować w stronę cukierkowego popu...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...