Skocz do zawartości

Nowa Chylińska. Co Wy na to?!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Na coś przydało się wczorajsze długie siedzenie przy kompie - płyta Chylińskiej 2 razy w całości przeszła przez odtwarzacz. icon_rolleyes.gif

No i wnioski: byłem uprzedzony czego oczekiwać, więc szoku nie było.
Dla mnie to taki Bajm (lekkie skojarzenia wokalu i tekstów z Beatą Kozidrak miałem, a co mi tam...), czyli inaczej mówiąc neutralna płyta do samochodu: coś gra, nie denerwuje słuchacza, zero drapieżności i ogólnie da się przeżyć. A w dodatku to nawet dziecko może posłuchać bez dodatkowej cenzury icon_lol.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Tę nową płytę Agnieszki Chylińskiej stworzyły trzy osoby... zauważcie, w tym O.N.A. napisała sama wszystkie teksty. I choćby to dla mnie zasługuje na coś,
ponieważ cenię w muzyce twórczość, nie tylko same dźwięki, ale produkt jako taki. Dlatego na pytanie co sądzę o nowej Chylińskiej - odpowiadam,
jaka O.N.A. nowa? Ot nowe nuty, a wokalistka ta sama, tylko inne tonacje wybrała, mniej wymagające to fakt od strony vocalu. Chociaż od strony produkcji może nawet i nie. Tak myślę. ps. dostałam tę płytę w prezencie, także chociaż z grzeczności:) przesłuchałam parę razy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zauważyłem coś na allegro a mianowicie zakup płyt jako "Kup Teraz" na allegro...pełno...oraz aukcje wyprzedawanych płyt...za grosze...tej samej płyty w sensie Nowej Agnieszki...
Suma sumarrum - nie tylko ja nie mogę jakoś zaakceptować tego.. ale tylko mi chodzi o formę muzyczną
Bo obojętnie czy taka płytę wydawała by Edyta Górniak czy jakaś inna wokalistka - po postu najzwyczajniej na swiecie płyta nie podeszła. Nie pisze, że to nie mój gatunek muzyczny - bo nie jestem facetem słuchającym jednego lub 2..3 gatunków.. moja płytoteka zaczyna sie od Michaela Boltona, przez India Arie przez Tiesto, Blank and Jones, Metallice, masa smooth Jazzu, i wiele innych Depeszów itp itd..ale po prostu mi nie podeszła. A Agnieszkę Chylińską nadal lubie icon_smile.gif nawet jak wyda reedycje tej płyty icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"reedycje tej płyty icon_wink.gif "

ale fantastyczne podejście do tematu..icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Ja akurat w ogóle lubię muzykę z vocalem, a z polskim to już w szczególnościi na tej płycie Agnieszki Chylińskiej czuć że ma głos, czuć echo takich "Drzwi" (chyba taki był tytuł - super utwór) echo..cha. Dlatego też ją nadal lubię. Wiem że potrafi.

Ale reedycja..niemożliwe określenie, poczucie humoru genialne.

Muzyczne tematy są nieprzebrane. To jest fajne w dźwiękach.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Wtopa Roku: Agnieszka Chylińska „Modern Rocking”

"Jak zauważyło już wielu, ta płyta nie jest ani modern, ani rocking. Agnieszka Chylińska postanowiła odkryć swoje prawdziwe „ja”, co przyjęto z zainteresowaniem. Zainteresowanie zamieniło się w szok, gdy okazało się, jak to „prawdziwe ja” wygląda. Parkietowe patenty sprzed dekady połączone z zapatrzeniem w niedościgły wzór, czyli Roisin Murphy, sytuują wokalistkę daleko w tyle za dokonaniami Reni Jusis. Z charakternej, zadziornej wokalistki czynią popową kotkę, w dodatku marnującą swój bezsprzeczny talent. Najsmutniejszy „coming out” sezonu. Szkoda, szkoda, szkoda!"

Według:Nocne Marki Polish Nightlife Awards to wyróżnienia przyznawane za największe osiągnięcia w branży rozrywkowej i kulturalnej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytkę posiadam już od dłuższego czasu. I uważam ją za kolejny bardzo dobry materiał Chylińskiej. Pierwsza jej płytka oczywiście nawiązywała do dokonań o.n.a. - choć dla mnie osobiście zancznie dojrzalsza i o niebo odważniejsza. Agnieszka pokazała, że da sobie radę sama w dalszej karierze, a chłopaki wrócili do DISCO-POLO;). Jedynie wulgaryzmy zbyt przesadzone, tak ilościowo i jakościowo. Obecna płyta udowadnia, że ma ciągle wspaniały głos i że śmiało może sobie ,,wyjść z szuflady" jaką ją widzą monotematyczni pseudofani.................
P.S. Niech każdy posłucha jej głosu, przecież on jest ciągle wspaniały!!! A muzyka pomimo tego, że leciuchna i taneczna, to miejscami czuć elementy rocka. A co mają powiedzieć ortodoksyjni fani muzyki klasycznej, po odsłuchaniu płyty: ,,The Duets" Luciano Pavarotti - przestać go kochać, zlinczować???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie to ująłeś Radi73. Tak "merytorycznie". Podobnie myślę, tylko nie potrafiłam tego wyrazić, może dlatego że odbieram ją emocjonalnie, że była w okresie
"buntu", jak ja też byłam. I też taką - niepokorną - ciągle Agnieszkę kojarzę.

Zresztą na pewno jeszcze nas zaskoczy:)) Pod względem repertuaru. Bo głos - tak - ten sam..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to, choć jestem baardzo mało klubowa, wybrałam się w sobotę do takowego przybytku icon_smile.gif I powiem szczerze, przy "Nie mogę Cię zapomnieć" tańczyło mi się doskonale. Zresztą nie tylko mi - był to jeden z hitów wieczoru, hehe... icon_mrgreen.gif Nie przypuszczałam, że kiedyś usłyszę Chylińską na dyskotece, jednak życie pełne jest niespodzianek. Szok w każdym razie minął, pozostała płyta. Jedni ją zadepczą, innym będzie się podobać. Ja już złagodniałam i nie podchodzę tak emocjonalnie to tego krążka - pewnie kiedyś do niego wrócę, choć to na pewno nie mój gatunek muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Cytat

Otóż i dziś premierę miał nowy singiel Agnieszki Chylińskiej. Przyznam szczerze, że jestem...hmm...dość zszokowana...i szalenie ciekawa nowej płyty. A jak wam się podoba?

Nie mogę Cię zapomnieć

Ja też chyba nie zapomnę icon_smile.gif




oczywiście można zaufać Agnieszce i uwierzyć że jest to ewolucja ( a nie skok na kasę ) tylko że jeśli chciała zrobić dance'ową płytę - mogła zrobić dobrą dance'ową płytę ....mnie nie szokuje przeskok stylistyczny - mnie szokują wieśniackie beat'y,nieciekawe brzmienia syntezatorów i biedna aranżacja !! trzeba było "zaryzykować" i pójść w odważniejsze,mniej badziewne brzmienie ...i tak by się sprzedało icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja też posiadam tą płytę i uważam, iż jest bardzo dobra, przynajmniej o niebo lepsza od tych sztucznych piosenek feel-a albo dody. Z tego co zauważyłem większość osób, które słyszy tą piosenkę to jest zadowolona z nowej odsłony Chylińskiej icon_wink.gif, więc nie wiem jak wy, ale mi się podoba jej najnowsza płyta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...