Skocz do zawartości

paradigm 9v5 czy 7v5 a moze 9v6 7v6


martini_dy

Recommended Posts

Witam seerdeczenie wszystkich,

Panowie i Panie, potrzebuje pomocy, postanowiłem sprzedać swoje Paradigmy Monitory 3v4, zamiast tego planuje zakup 9v5 bądz 7v5, jakoś nie mam przekonania do wersji v6, pytanie co polecacie ze swojego doświadczenia. Kolumny będą grały na HK 3490, lubię miekki basisty dzwięk, nie za ostry i dużą dynamikę, slucham różnej muzyki, rock, pop, jazz, czesto kolacja we dwoje i plumkanie do kotleta, ale i czasami koncert na dvd czy blue-rayu pink floyd, perfect, troche poezji spiewanej, kolumny beda grały na kablu Monster Z1, w pokoju ok 38 m2.

wasze opinie niezwykle cenne - z gory dzięki !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił JBLe ES100, ktoś może powiedzieć, że to masakra i wogóle, ale moim zdaniem w takim dużym pomieszczeniu spisują się naprawdę dobrze. Jeśli mówisz, że lubisz mocny i miękki dźwięk (bas) to one nadają się idealnie, nie są jakieś punktowe, ale na pewno dźwięk na 40m2 nie będzie rozlazły i nierozróżnialny. Polecam odsłuch przed zakupem (w domu) to rozwiązuje zawsze problem icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, kurcze jakoś nie moge przekonać się do JBL, wedlug mojego ucha grają jakoś tak nie uporządkowanie, słuchałem ich już pare razy i dzwięk z Paradigmów wydaje mi się milszy i bardzoej dynamiczny. To moja opinia, najlepiej kupił bym Paradigmy 9v4 albo 9v3 bo one maja moc te nowe już nie tak bardzo, dziś mam jeszcze ( choć sprzedaje Paradigmy 3v4 i są poprostu boskie, takie małe ale mają moc),

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli JBLa znasz i ci nie pasuje to nie będę namawiał, wydawało mi się, że powinien ci pasować. Mam jeszcze jedna propozycję, a mianowicie Klipsch RF-82. Spore membranki, nie powinny dostać zadyszki na tych 38m2. To tylko kwestia odsłuchu, bo jeśli Paradigmy były kiedyś już selekcjonowane to pewnie ciężko będzie znaleźc coś leszego od nich.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...