Skocz do zawartości

Jakie głosniki do tego zestawu ?


prox

Recommended Posts

Witam

Wczesniej rozważałem zakup logitechów z5500,ale postanowilem pomyslec jeszcze nad glosnikami stereo.

Mam wzmacniacz a dokladniej amplifier(tak pisze z tyłu) firmy SONY ta-ax2

Dokładnie taki jak tu

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic318510.html

Początkowo grał on z glosnikami sony ale padły,potem kupiłem coś takiego na allegro
http://allegro.pl/item748795467_extra_kolu...cja_tuning.html
Podłączyłem je do niego pochodzily z rok a potem padl w nich bas nie powiem bo fajnie grały.

Co teraz mi radzicie kupic jakies glosniki pod niego ?
Czy te Logitechy z5500 mogą lepiej od tego grac ?
Glosniki do ceny 400zl najlepiej
Z tyłu pisze 64W czyli wzmacniacz chyba tyle ma,jestem laikiem w tej kwestii.
Nie bardzo sie znam więc nie jestem w stanie dokładnie Wam tego podać.

Wzmacniacz i glosniki będa podłączone do komputera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jakie masz pomieszczenie i czego słuchasz, bo wiesz do 40m2 trzeba trochę innych kolumn niż do 10-15m2. Nie ma co ukrywać, że przy tym budżecie mały pokój stawia cię w znacznie lepszej sytuacji, bo możesz kupić takie Klony Totem Mite czy inne podstawki, jednak jeśli piszesz, że te "kolumny" z linku "ładnie grały" to sam nie wiem co ci proponować icon_eek.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Napisz jeszcze jakie masz pomieszczenie i czego słuchasz, bo wiesz do 40m2 trzeba trochę innych kolumn niż do 10-15m2. Nie ma co ukrywać, że przy tym budżecie mały pokój stawia cię w znacznie lepszej sytuacji, bo możesz kupić takie Klony Totem Mite czy inne podstawki, jednak jeśli piszesz, że te "kolumny" z linku "ładnie grały" to sam nie wiem co ci proponować icon_eek.gif



Widocznie nie słyszałem dobrego sprzętu.

Pokój to 5,5x2,5M

Ok 15m2

Słucham pop,house
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sam nie wiem Totemki do popu chyba ci nie dadzą wystarczającej podstawy basowej (sądząc po tym, że te z allegro ci się podobały), potrzebujesz jakiś dużych kolumn. Jadąc najprostszą linią TONSILe ALTUS 140, ale to też nie jest zbyt wysoka jakość. Ciężko mi coś wymyślić, może ktoś inny wpadnie na jakiś pomysł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hmm, sam nie wiem Totemki do popu chyba ci nie dadzą wystarczającej podstawy basowej (sądząc po tym, że te z allegro ci się podobały), potrzebujesz jakiś dużych kolumn. Jadąc najprostszą linią TONSILe ALTUS 140, ale to też nie jest zbyt wysoka jakość. Ciężko mi coś wymyślić, może ktoś inny wpadnie na jakiś pomysł.



Jezeli chodzi o bas nie zalez mi tak mocno na nim dobrze zeby cos grał ale bez przesady.
A co myslisz o logitechach z5500?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może warto z tymi Totemami spróbować najwyżej je odsprzedasz jak ci nie będą pasowały.

LOGITECHa to nawet nie porównuj, tak samo CREATIVE jeśli nie zależy ci na jak najlepszej jakości za tą kwotę, to kup sobie nowe Geniusy czy Microlaby i będziesz miał wzmak wbudowany i nie będzie problemu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To może warto z tymi Totemami spróbować najwyżej je odsprzedasz jak ci nie będą pasowały.

LOGITECHa to nawet nie porównuj, tak samo CREATIVE jeśli nie zależy ci na jak najlepszej jakości za tą kwotę, to kup sobie nowe Geniusy czy Microlaby i będziesz miał wzmak wbudowany i nie będzie problemu.




Własnie a co sądzisz o solo 7c ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...