Skocz do zawartości

Tonsil SD-524


bzyk

Recommended Posts

Witam.

Jestem posiadaczem słuchawek Tonsila Sd-524. Używam ich od zawsze i bardzo je sobie chwalę.
Niestety, czas im nie służy (czas jak i dociekliwe paluszki mojej kochanej córki) - przydałoby się je wymienić na coś nowszego, bo mają poważne uszkodzenia mechaniczne i pracują już resztkami sił.

W związku z powyższym pytanie;
Co kupić zamiast?
1. Cena - nie chciałbym przekroczyć 300zł. Audiofilem nie jestem.
2. Chciałbym mieć tak piękną i równą/ciepłą barwę dźwięku jak w "starych" Tonsilach.
3. Wymagana dobra izolacja od zewnętrznego dźwięku (dobre nauszniki).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że coś Sennheisera np. HD555 powinno się nadać, albo od siebie mogę polecić Denona (a jak Denona to też Creative Aurvana LIVE! <to ta sama konstrukcja co Denon AHD1001>).

Tak naprawdę słuchawek to trzeba posłuchać, ja osobiście im więcej poznaje modeli tym mniej wiem. Najpierw myślałem, że Sennki HD600 będą idealne, potem się okazało, że GRADO SR60i odpowiadają mi bardziej, a ostatnio posłuchałem BD DT880 i też mnie mile zaskoczyły icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Sennheisera już kiedyś miałem i nie były złe.
Korzystałem z nich słuchając mp3playera (słuchawki douszne). Niestety, wylądowały w pralce, razem z brudnymi ciuchami... Co ciekawe; player przeżył, ale słuchawki już charczą icon_smile.gif Nie posłużyła cewkom wilgoć. Szkoda, bo słuchawki były droższe niż grajek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...