Skocz do zawartości

harman kardon avr 445


BADPUMBA

Recommended Posts

Moja sytuacja wyglada tak:
posiadam wyzej wymieniony wzmacniacz kina domowego i mam problem.... gdy wlaczam film z dvd (polaczone kablem opytcznym) nie wykrywa mi automatycznie systemu dzwieku dolby digital czy innego (powinno?)
tak czy siak... powinno czy nie powinno nie slysze mowy aktorow... gdy podlaczam pod analogowe wwejscie 5.1 z komputera wszystkie glosniki dzialaja... (gdy podlaczam karte dzwieku poprzez optyczne wyjscie mam dokladnie to samo w filmach nie slychac mowy)
i pytam czy musze cos przestawic w amplitunerze? czy wogole wszystko robie zle?
z gory mowie ze jestem nowicjuszem w tym temacie...
dzieki za wszystkie odpowiedzi/podpowiedzi
pozdrawiam i licze ze ktos mi pomoze :]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie a pilocie przestawić z wejścia analog na OPTICAL 1, o ile masz takiego pilota to dookoła klawiszy-skrzałek masz cztery klawisze, jeden z nich ma nazwę DIGITAL, klikasz go (powinno zacząć migać ANALOG, które jest na ekranie przełamane z systemem dźwięku), następnie klawiszem-strzałką w dół i wybierasz OPTICAL 1 (albo ten pod który masz podłączone). Później powinien ci już sam to robić automatycznie.

Jeśli to nie to, to pisz icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Musisz sobie a pilocie przestawić z wejścia analog na OPTICAL 1, o ile masz takiego pilota to dookoła klawiszy-skrzałek masz cztery klawisze, jeden z nich ma nazwę DIGITAL, klikasz go (powinno zacząć migać ANALOG, które jest na ekranie przełamane z systemem dźwięku), następnie klawiszem-strzałką w dół i wybierasz OPTICAL 1 (albo ten pod który masz podłączone). Później powinien ci już sam to robić automatycznie.

Jeśli to nie to, to pisz icon_wink.gif




No niestety dlaej nie dziala....
slysze wszystko poza mowa... (i nie wiem czy powinno sygnalizowac ze wykryl system dzwieku czy nie, ale nie sygnalkizuje)
moze to problem z dvd (jest to dvd od kina domowego wwraz z wzmacniaczem, moze dekoduje dzwiek? czy cos.,..)
tak samo z karta dzwiekowa w komputerze?
dzieki za odpowiedz moze jeszcze cos Ci do glowy przychodzi?
pozdro.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz wyłączony głośnik centralny, sprawdź to w ustwieniach. Jeśli nie to spróbuj wyzerować wszystkie ustawienia (wyłącz autokalibrację) i powiedz co ci się wyświetla na ekranie (ampa np. DOLBY DIGITAL / OPT 1 itp.). Sprawdź czy w ustawieniach DVD nie masz włączonej jakiejś funkcji zmiany sygnału audio czy coś.

Sam nie wiem, jeśli nic nie pomoże to skontaktuj się z serwisem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...