Skocz do zawartości

Jak to podłączyć


preemo

Recommended Posts

Witam.

Jestem w trakcie kompletowania kina domowego i nie mam pojęcia jakie kable kupić.
Mam odtwarzacz DVD LG RH 200 MH, amplituner Onkyo TX-SR 607 , telewizor Phlilips stary dziad 32 calowy ( jeszcze tydzien zanim kupie jakiś z Full HD ), dekoder cyfra+ bez HD (póki nie wymienie na HD). Amplituner kupiłem 2 dni temu i nie mam żadnych kabli by podpiąć ten sprzęt. Czytałem na forach i podpięcia sprzętu jest mnóstwo (kable HDMI, coaxial , optyczne itd itp). Jak i jakimi kablami podpiąć sprzęt który mam by sprawdzić czy to w ogóle razem działa ( w szczególności amplituner )?. Jakie jest najleprze rozwiązanie połączenia sprzętu LG RH 200 MH, amplituner Onkyo TX-SR 607, telewizor full HD, dekoder HD i czy można dzięki niemu wybrać czy chce sie słuchać dźwięku przez amplituner i głośniki czy przez głośniki telewizora?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i rady.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz TV OUT??? S-Video czy co??? Oczywiście HDMI i COMPONENT dają najwyższą rozdzielczość, ale na VGA też możesz mieć niezły obraz icon_wink.gif Ważne, żeby dawać jak najwyższą rozdzielczość i tyle (nie ma też co przesadzać, bo w pewnym momencie na TV to już ikon nie widać za bardzo icon_wink.gif co innego na projektorze i np. 100").
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...