Skocz do zawartości

praca CD


gordi73

Recommended Posts

Cześć witam wszystkich posiadaczy sprzętu firmy SONY i od razu rzucam temat wrzucam mojej wieży MHC-RG11 płytki wszelakiego rodzaju i żadnej płytki niestety nie widzi czyściłem już laser i nic to nie daję czyżby mnie czekało wymiana lasera czy jest to jakaś błahostka czekam na porady co się jej może dziać
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam!
Czy nie wczytuje TOC, czy w ogóle "zakręci" płytą? Pokazuję jakieś komendy na wyświetlaczu w stylu "error"?
Pozdrawiam




wsadzam płytkę i nic na wyświetlaczu jest informacja "NO DISC" i tyle jak zdjąłem obudowę aby zobaczyć jak to wszystko działa to zaobserwowałem że płytka kręci się po woli i następnie się zatrzymuję i koniec wtedy wyskakuje napis "NO DISC"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej padl laser.
A w jaki sposob czysciles laser ? Plytka CD do czyszczenia, czy moze recznie kombinowales ?

Ile lat ma sprzet ? Na allegro nie znalazlem takiego modelu, ale z tego co widze to dosyc tanie urzadzenie ?
Tak jak pisalem wyzej, budzetowe modele maja czesto slabe lasery. Potrafia pasc po 2-3 latach uzytkowania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Najprawdopodobniej padl laser.
A w jaki sposob czysciles laser ? Plytka CD do czyszczenia, czy moze recznie kombinowales ?

Ile lat ma sprzet ? Na allegro nie znalazlem takiego modelu, ale z tego co widze to dosyc tanie urzadzenie ?
Tak jak pisalem wyzej, budzetowe modele maja czesto slabe lasery. Potrafia pasc po 2-3 latach uzytkowania.





Czyściłem pierwszy raz od nowości patyczek z wacikiem i spirytusikiem he he he a sprzęt ma kilka dobrych latek.
Mam jeszcze jedno pytanie czy wymiana lasera musi odbywać się na servisie czy mogę go wymienić sam w domu i gdzie go dostanę w Krakowie oraz czy taki laser jest drogi czy opłaca się go wymieniać muszę się przyznać że bede to robił po raz pierwszy a nie chciałbym czegoś zepsuć pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...