Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciał bym sobie zrobić sam 2 Kolumny . Takie żeby Dobrze Grały. może doradzicie mi jakie zrobic jakich głosników uzyć czy sam niskotonowy i gwizdek czy jeszcze do tego dołożyć średniotonowy ? . Chodzi mi o to żeby nie wyniosło mnie to zbyt duzo . tak 400/500 zł mysle że dało by rade coś zrobic .. Napiszcie mi jakie materiały są najlepsze . Może ktoś ma jakis gotowy projekt kolumny ?? żebym mógł tylko wyciąć i zbić ..

Nom i jakie rozstawienie głosników bycie proponowali . Chodzi mi o kolumne bass reflex

z góry dziękuje .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Muzyczny_gość
Nawiązując do Twojej wypowiedzi, czy miałeś może kontakt z produktami firmy Akustyk?
Co prawda jestem zadowolony ze swoich kolumn, ale nie ukrywam, że mam ochotę sprawdzić jak grają kolumny polskiego producenta nie mówiąc już o tym, że korci mnie jakiś typowy współczesny wyrób DiY.
Przed laty miałem kontakt z kolumnami DiY, ale to już historia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belfer54 tak miałem może nie tak osobiście, ale kiedyś u znajomego słyszałem konstrukcję i jakoś to mi zapadło w pamięci. Przyznam się szczerze, że było to spotkanie takie kawkowo drinkowe i sączyła sie delikatnie muzyka .. na początku pomyślałęm.. pro ac ? ale po chwili rozmowy okazało się, że to właśnie DIY. Zresztą siedzieliśmy w drugiej części salonu wiec ..suma summarum żadnych odsłuchów nie było icon_smile.gif..ale wrażanie delikatna konstrukcja delikatne granie.. ale tez było cicho i leciał jakis lekki chill out.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...