Skocz do zawartości

jakie radio


saka_17

Recommended Posts

Uuuu ten sprzęt jest bardzo żywotny (jak na moje wyobrażenie czasu icon_wink.gif i bytność samochodów), a szczególnie ten Alpine V12 (nie wiem ile on już ma lat, chyba z 9). Teraz co z czym:
-samochody: Daewoo Espero, Renault Laguna II (faza I i II), Volvo S60;
-wzmacniacze: Alpine V12 (stereo, zmostkowany ma 300W RMS, ale nie mam pojęcia jaki to model, na pewno stary), dalej JBL GTO752;
-suby: jeden GTO1204BR, a drugi kupiony z tym Alpine'em serii Power (teraz na głośniku takim jak w 1204BR);
-odtwarzacze: kiedyś były dwa Pioneery (jednak one już odeszły w niepamięć, a modeli też nie pamiętam, jeden na pewno był z górnej półki, ale jeszcze czasy bez MP3 itp.), a ostatnio (Laguna II,5 i S60) fabryczne.
To chyba tyle, oczywiście w między czasie pojawiały się jeszcze inne sprzęty (np. sub aktywny Pioneer TS-WX206A - nawet gdzieś tam jeszcze stoi - on jest dobry do małych bagażników <Ople Astra, VW Golf>, a w dużych nie daje rady i trzeba mu mocno dawać do pieca), ale albo na krótko, albo nie zasługują na wspomnienie ich icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...