Skocz do zawartości

Kolejne AudioShow - 2009


RoRo

Recommended Posts

Czy coś Wam mówi druga niedziela listopada??? icon_razz.gif
Za chwilę minie rok od poprzedniego AudioShow 2008, a o bieżącym AS coś mało się mówi i pisze. icon_rolleyes.gif

Jakie są wasze oczekiwania w tym roku i kto się wybiera?

Link do informacji i opinii na naszym Forum o ubiegłorocznym Audio Show 2008
http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=6017&st=0
również zdjęcia, informacje przydatne dla przyjezdnych itd.

Poniżej w skrócie to, co wiadomo o tegorocznym AudioShow.
Wstęp w godzinach:
Sobota 7.11.2009 w godz. 10.00 - 20.00
Niedziela 8.11.2009 – w godz. 10.00-18.00
Ceny biletów: jednodniowy – 25zł, dwudniowy – 35zł

Poza tym strona główna (prawie główna - aktualności) AudioShow
http://www.audioshow.pl/aktualnosci3.html
– tylko trzeba uważać, bo przeplatają się informacje aktualne z tymi z 2008 roku ...
Np. nie ma listy dostawców w 2009 (na 2 tygodnie przed otwarciem wystawy!!!) icon_cry.gif

informacje, jak dojechać:
http://www.audioshow.com.pl/jak_dojechac2.html

Zapewne na AudioShow jak zwykle będzie też Redakcja Audio
więc w najbliższych numerach warto szukać informacji na ten temat.

Zapraszam do dyskusji przed – i po wystawie, na fotki też możecie liczyć (z pewnym opóźnieniem, ale będą...)!

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja wybieram się na Audio Show, co do rozgłosu to ja widziałem info tylko w ostatnim numerze Audio/Video (jest i info redakcji i reklama). Będę tam siedział cały weekend, idę z dwoma innymi osobami (rozmowy po angielsku, bo jeden z panów jest z UK i po polsku mówi mocno pobieżnie). Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć i zwiedzać w grupie to zapraszam icon_wink.gif

Lista wystawców już się pojawiła, nawet z umiejscowieniem icon_wink.gif link
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacio - zgadnij, do czego służy funkcja EDYTUJ?
Oprócz poprawiania błędów ortograficznych można jeszcze uzupełnić swoją wypowiedź, bo raczej nie ma sensu pisać takiego tekstu jak ten powyżej icon_twisted.gif
No chyba że nadal dla Ciebie najważniejsza jest duża liczba wyprodukowanych postów icon_eek.gif
W każdym razię dziękuję za informacje o poprawkach na stronie AS2009, ale na następnych raz zmień trochę sposób tworzenia nowych postów...

A odnośnie AS2009 to jak widać idzie ku lepszemu!
Powoli coś więcej się pojawia w materiałach o AS 2009 i można się zastanowić, dokąd przede wszystkim pójść.
Co prawda na razie są tylko wystawcy (bez firm, które reprezentują), ale można już sobie wyrobić pogląd co powinno być.

Ja zapewne większość czasu spędzę w hotelu Sobieski icon_cool.gif i sprawdzę parę stanowisk!!!
Ciekaw jestem, z jakimi kolumnami zagra Baltlab - hotel Sobieski pokój 601,
jak wypadnie REGA i nasz Kolega kluby Arek (Sobieski, pokój 615),
czy w tym roku Xindak i Koda pokażą się z wyższymi modelami,
no i czy wreszcie SONY poza KD czymś zagra...
Do tego jakiś odsłuch i pogaduchy w pokojach AudioForte icon_cool.gif

To na razie tyle, zobaczymy co dalej będzie...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że Koledzy, którzy wybierają się na AS określą się w miarę precyzyjnie kiedy tam zawitają. Podobnie jak Kolega RoRo czekam z niecierpliwością aby posłuchać najnowszej wersji dziecka P. Ryszarda, czyli Baltlaba 3. Najchętniej porównałbym "3" z moją "2". Jak dotychczas mogę tylko poczytać wypowiedzi Kolegów z sąsiedniego forum, którzy są szczęśliwcami posiadającymi ostatnią wersję Baltlaba.
Mam też nadzieję, że Panowie z AudioForte zaprezentują w tym roku coś ciekawego. Ubiegłoroczna prezentacja Totem Wind + klocki Simadio z serii Moon to był strzał w "10".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na obejrzenie odtwarzaczy strumieniowych LINNa (mam nadzieję, że zabiorą któryś model ze sobą), listw Gigawatta i posłuchania u kolegi Arka systemu REGI (do tej pory nie było mi dane).
Wiadomo każde stoisko będzie kryło coś ciekawego, ale to taka moja mała lista życzeń icon_wink.gif

PS: Co do edycji, to niby co miałem zmieniać. Belfer miał jakieś wątpliwość co do mojej wypowiedź to napisałem kolejny post co w tym dziwnego. Bynajmniej nie robie tego dla nabijania kolejnych oczek icon_confused.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już jeden minus AS 2009:
- w tym roku Best Audio nie pojawi się, AudioPunkt też nie... A więc znowu lipa z posłuchaniem Francuzów z AA.
W poprzednm roku grał jedynie iPod podłączony pod amplituner stereo EZY7 (lub inne urządzenia podpięte pod USB), a porządniejsze urządzenia były tylko pokazane, a nie podłączone ... icon_cry.gif

Pacio
dałeś informację, że w piątek wieczoem pojawiła się już lista wystawców na AS2009, więc czemu służył Twój kolejny post, skoro wszystko było jasne i już nie miałeś nic do powiedzenia?
Aaa - to było pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Nie ma to jak KOBIETA na Forum!

No to Bartek będzie szczęśliwy i może przestanie mnie naciskać o szybkie umieszczenie fotek na naszym Forum.
A w dodatku Spine obiecał, że pomyśli o dodatkowym miejscu na serwerze na fotki.

Żyć nie umierać, jeszcze tylko parę godzin w pracy i jaki wspaniały(męczący dla niektórych icon_rolleyes.gif ) weekend się zacznie... icon_razz.gif

Pozdrawiam - i do zobaczenia na ASie
PS. Ciekawe, kiedy JAMO pokaże się wreszcie na AudioShow icon_cry.gif - chciałbym kiedyś posłuchać (wiem, ża ze słuchaniem na tego typu wystawie może być trudno, ale jednak...) ich najwyższych modeli icon_cool.gif A przecież sporo firm wystawia swoje kolumny...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No to Bartek będzie szczęśliwy i może przestanie mnie naciskać o szybkie umieszczenie fotek na naszym Forum



O nie!!!

Tak łatwo RoRo nie będzie!!! Znany jestem z paskudnego charakteru, niepohamowanej złośliwości i z wygórowanych wymagań...  icon_mrgreen.gif

Jakkolwiek ciekaw jestem fotografii Oli_be to również Ciebie cenię za warszatat i spojrzenie. Ergo - na Twoje zdjęcia też będę czekać i przymuszać do ich opublikowania!  icon_twisted.gif   icon_wink.gif

A w ogóle to wszystkim bez wyjątku życzę cudownej zabawy na tegorocznym święcie Audioshow zwanym, świetnego dźwięku i niezapomnianych wrażeń estetycznych!

Żałuję, że w tym roku opuszczam to święto, jak i tego, iż nie poznam osobiście Oli i nie zostanę uwieczniony na jej fotce icon_biggrin.gif !

Niemniej i tak tuszę, że za pomocą Waszych oczu i uszu będę uczestnikiem wystawy, więc przygotujcie się na to, że będę Was zmuszać do pisania dłuuuuugich elaboratów!

Pozdr 4 all!



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bert, ubolewam, że się nie pojawisz, zdjęcia będę robić przede wszystkim z myślą o Tobie icon_mrgreen.gif Zamierzam uruchomić galerię w poniedziałek na HP Audio, oby tylko się tego dnia udało. Będą w niej zdjęcia autorstwa mego i kolegi, tak więc sporo do przeglądania. Wszyscy będziemy Twoimi oczami i uszami.

Pozdrowienia dla wszystkich!!

PS. Jak już zapewne wyczytałeś w wątku, którego podmiotem jest mój druh Spine, nie będzie miał teraz kolega życia, hehe icon_twisted.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bert,
dzięki za uznanie (fotograficzne i nie tylko...) icon_wink.gif
Szkoda, że nie będziesz w Wwie, ale z drugiej strony - dzięki temu również w Twoim imieniu będę poznawał Olę - czyli mam 2 razy więcej czasu niż inni ludzie z Forum icon_razz.gif

Cytat

Wszyscy będziemy Twoimi oczami i uszami.

Oczy za szkłami - liczy się ?
A co do uszu - ja w każdym razie kolczyków nie założę, tym niemniej w celach słuchającopodobnych swoimi uszami (nawet czystymi, co mi tam) na czas AudioShow służę icon_mrgreen.gif

Olu
co to jest "galeria na HP Audio"?
Wiem, co to galeria, z Audio też sobie poradzę, ale HP to mi się tylko komputerowo kojarzy icon_wink.gif

Jak już jesteśmy przy innym wątku - to może Root Admin nie jest bez szans w starciu z Administratorem, nawet tak groźnym (no dobra - skutecznym) jak Ty?

Pozdrawiam

edit:
PS. Już czekam z nieeeecierpliwością na ciąg dalszy - pojawił się ktoś na czerwono, może być groźnie ... icon_rolleyes.gif Pytanie, dla kogo...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, zrobiło się dziś tak ciepło - rodzinnie!  icon_biggrin.gif

RoRo!

Oczy w szkłach mi nie przeszkadzają - wręcz przeciwnie - bez szkieł czuję się... nagi!!!  icon_wink.gif Mogą oczywiście być i Twoje szkła!

Z drugiej strony - mając na względzie obecność na AShow Oli_Be  powątpiewam, bym mógł liczyć w pełni na Ciebie. Możesz nie być na tyle mocno skoncentrowany... icon_mrgreen.gif  

Koleżanki i koledzy!

Czy zastąpicie rozkojarzonego RoRo???  icon_wink.gif

Olu!

Na wszelki wypadek weź ze soba jakąś dżalabiję i w sytuacji krytycznej - dla dobra RoRo - schroń się pod nią i burką  icon_biggrin.gif

Co do zdjęć - Ola zapowiedziała galerię na poniedziałek. A co ja będę oglądał i o czym czytał do poniedziałku???????  icon_sad.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bert,
dzięki za uznanie (fotograficzne i nie tylko...) icon_wink.gif
Szkoda, że nie będziesz w Wwie, ale z drugiej strony - dzięki temu również w Twoim imieniu będę poznawał Olę - czyli mam 2 razy więcej czasu niż inni ludzie z Forum icon_razz.gif



hehe no to trzy icon_smile.gif Romanie trzy... tylko się nie rozpędzaj icon_wink.gif

Olu musisz już teraz uwazać na Romana icon_smile.gif .. bo Roman jeszcze okaże się lepszy iż TURBODYMOMEN icon_mrgreen.gif icon_twisted.gif icon_mrgreen.gif

Bert
czy nie uważasz, że RoRo ma za dobrze w tym roku ? icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

hehe no to trzy icon_smile.gif Romanie trzy... tylko się nie rozpędzaj icon_wink.gif

A słyszeliście o powiedzeniu "do 3 razy sztuka"?!

Cytat

Bert czy nie uważasz, że RoRo ma za dobrze w tym roku ? icon_smile.gif


Zasłużył(em), to ma(m)!

No i cieszcie się! Bo ze stwierdzeniem "lenie" nie będę do Was wyskakiwał - Bartek już w innym wątku groził RA (RootAdmin) i obaj zapewne/niewątpliwie/być może nie macie czasu, ale zauważcie że w ubiegłym roku nie udało się spotkać - a pewien ostry Kolega (z Piły) to nawet nie dojechał do Wwy icon_sad.gif

Jeszcze tylko 780 minut i już!
Sadyzm z mojej strony z tymi minutami - ale mogę jeszcze podać w sekundach: czterdzieścisześćtysięcyosiemset "esek" icon_lol.gif

Pozdrawiam
PS. Ale zjechaliśmy na tematy offroadowe (znaczy OT), ale po primo to jest tu admin i dwóch modów (więc raczej nikt nas nie zbanuje icon_mrgreen.gif ), a po drugie primo temat działu to "Komentarze, opinie" więc jednak jesteśmy w temacie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oj, zrobiło się dziś tak ciepło - rodzinnie!  icon_biggrin.gif



Czytam powyzsze posty, no normalnie forum-utopia.

A wlasnie UTOPIA ! Jak wiekszosci z Was wiadomo choruje na kolumny Focala z serii Utopia icon_twisted.gif .
Bardzo prosze zrobic dokladne fotki kolumn Focal JmLab, bede zobowiazany. Ehhh, marze by je zobaczyc
i uslyszec w realu. Udanej zabawy, oj jak ja Wam zazdroszcze !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zasłużył(em), to ma(m)!



a tu nikt w to nie wątpi icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

Cytat

PS. Ale zjechaliśmy na tematy offroadowe (znaczy OT), ale po primo to jest tu admin i dwóch modów (więc raczej nikt nas nie zbanuje icon_mrgreen.gif ), a po drugie primo temat działu to "Komentarze, opinie" więc jednak jesteśmy w temacie!



i tu NAS też nikt nie ruszy icon_wink.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A wlasnie UTOPIA ! Jak wiekszosci z Was wiadomo choruje na kolumny Focala z serii Utopia icon_twisted.gif .
Bardzo prosze zrobic dokladne fotki kolumn Focal JmLab, bede zobowiazany. Ehhh, marze by je zobaczyc
i uslyszec w realu. Udanej zabawy, oj jak ja Wam zazdroszcze !

Tomku!
Już zapisałem: Focal raz! Zobaczę które modele będą wystawione w Hotelu Sobieski. A nawet o to samo Olę poproszę, a co mi tam - będzie więcej fotek icon_wink.gif No i stoisko AUDIO jest blisko. Poza tym w Trimexie będą mieli IXOSa, więc tym bardziej się tam pojawię.
Co do "usłyszenia" to sam wiesz, jak może być icon_rolleyes.gif Niby to galeria i pewne oddalenie od innych, ale ...

Na "Jolce..." obgadaliśmy temat Manley'a - jutro będzie wiadomo, co do Sobieskiego wzięli na wystawę panowie z "Moje Audio"

Pozdrawiam
PS. Macie pomysł, u kogo można zobaczyć/posłuchać kolumn serii R firmy JAMO, bo jak Tomek Utopię, tak ja te Jamochłony chciałbym zobaczyć (choć bliżej mi cenowo do podstawkowych D830/Concert icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal raz!

Koniecznie, bo to zacne brzmienie!

Ale też - specjalnie dla mnie - skupcie się na dziwactwach typu tuby i inne z przetwornikami wstęgowymi, a o prezentacjach WLMów nie zapomnijcie, bo grały ubiegłej jesieni doskonale!

A jak będziecie u producentów profesjonalnych/semiprofesjonalnych kolumn APS (Audio Pro Solutions), to posłuchajcie dokładnie, bo jedna para Aeonów gra doskonale w Nowej Soli!!! POlecam, bo warto!

Raz jeszcze - bawcie się, ufajcie swym zmysłom, a nie cenom, opisujcie wrażenia!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, robię notatki, zabieram aparat i burkę. icon_mrgreen.gif Choć podejrzewam, że RoRo będzie w audiofilskim szale i pogoni gdzieś z aparatem, hihi. Postaram się zrobić jak najwięcej ciekawych fotek (będę je obrabiać w weekend, dlatego Bert, musisz być cierpliwy).

RoRo, zaproszenie do Audioneta dotarło! Nie muszę uruchamiać planu awaryjnego:)
A teraz dobrej nocy i audiofilskich snów icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...