Skocz do zawartości

Kolejne AudioShow - 2009


RoRo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

(...)dobrze,że się z "tego wyleczyłem"



Dlaczego dobrze???

Na ubiegłorocznym AS "duże" WLMy (La Scala ???) też osobiście mi się podobały. Potem w relacjach innych przeczytałem dosyć sporo negatywnych opinii na temat tamtej prezentacji i do dziś nie wiem, skąd się one brały. Grało "z jajem", barwnie, dynamicznie i przejrzyście. Czego chcieć więcej??? 

W każdym razie - "papierzaki" robione na starą modłę mają pewną magię w sobie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRESZCIE mam chwilę, żeby do Was zajrzeć! Cieszę się bardzo, że udało mi się odwiedzić Sobieski - w zeszłym roku zajrzałam jedynie do Kyriada i wyszłam w niepełni satysfakcji. Teraz było inaczej, no i w jakim towarzystwie! Wspaniale, że mogliśmy się wszyscy poznać i mam nadzieję, że za rok reedycja:) Spine powoli zaczyna działać na forum, zdjęcia widoczne są nie tylko gdy jest się zalogowanym, powalczył też z pojemnością dysku. Pozostaje ostatnie, najbardziej czasochłonne zadanie, ale ma To w pamięci...no i ja obok siedzę icon_mrgreen.gif Galeria, która jest na stronie głównej, będzie stopniowo uzupełniana.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam ,a na pewno mi, było bardzo miło poznać panią Olę. icon_smile.gif Wyprawę na Audio Show uważam za udaną.Większość zgromadzonego tam sprzętu, nie udało by się zobaczyć w sklepie ani tym bardziej posłuchać. Przynajmniej tam nikt nie patrzył na mnie krzywo że nie wyjmuję wypchanego portfela i nie kupuję ,kupuję ,kupuję - najlepiej wszystko co jest w sklepie. icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nam ,a na pewno mi, było bardzo miło poznać panią Olę. icon_smile.gif Wyprawę na Audio Show uważam za udaną....


Audionet - jak byś napisał coś innego, to nie ręczę za siebie icon_wink.gif

Faktycznie było bardzo miło, rzeczowo - i co już chyba weszło nam w krew na tym Forum (a zapewne i wcześniej w życiu) kulturalnie

OLU
Jesteś genialna - Twoje męczenie Spinedało porządane efekty! Gratulacje za widoczne na stałe fotki - nie trzeba już być zalogowanym. Tego mi było trzeba icon_razz.gif

Spine - dzięki, że nie zwątpiłeś pod presją Oli i nie urwałeś się icon_lol.gif

Pozdrawiam - i do nastęnych opisów icon_rolleyes.gif
PS. Miłego spania i odsypiania przez ten weekend dla tych, co długo siedzą przy kompie icon_eek.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem fotki widać bez zalogowania .Będzie można przeglądać forum incognito icon_wink.gif

Oczywiście nie miał bym nic przeciwko temu aby były cały czas duże.Czepiam się ?

Muszę i ja wrzucić jakieś fotki ,ale moje będą słabe z lenistwa robiłem je komórką ale mam nadzieje ze któryś z kolegów podrzuci mi foty w oryginalnej wielkości.? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy 3 mega przejdzie na Forum icon_wink.gif

Pozdrawiam
PS. Właśnie podrzuciłem płytę ze zdjęciami - pomogło ??? icon_mrgreen.gif
No dobra - czas wyjść z pracy i odkurzyć drobnym prądem swoje kolumny. icon_lol.gif
Wieczorem wkleję więcej łódzkich odkryć: czyli lampowy Cymer spięty kablami PSC z kolumnami WHT Pr-1 ...

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg



a na zachęte jeszcze widok ogólny i bardzo miły pan w firmy 300B

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciąg dalszy Cyrusa (początek - post nr 47), bo temat się nie rusza ... icon_wink.gif

Brzmienie tych małych klocków znamy dość dobrze - niestety tym razem nie męczyliśmy Intrady by przełączyła grający system na Cyrusa. Ale za rok nie będziemy już tacy grzeczni!

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

DSC01446.jpg



To już ładny kawałek grosza, bo szczęściu dopomagały gdzie tylko się dało zasilacze PSX-R, a kable też swoje kosztowały icon_rolleyes.gif
System bazował na modelach z wyższej serii (czyli ósemki).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No to mam nadzieję ,że na przyszłym Audio Show uda nam się spotkać icon_lol.gif I mam nadziejeż, że również z muzycznym gościem


Mam mega spóźniony reflex - sorry icon_smile.gif

Tak owszem owszem icon_smile.gif teraz wyeliminowała mnie sprawa dość przyziemna icon_smile.gif oby się w kolejnym roku nic już nie wydarzyło icon_wink.gif

Dzięki Wszystkim za zdjęcia - miło zobaczyć to wszystko choćby w tej mega rozbudowanej recenzji icon_wink.gif z AS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki Wszystkim za zdjęcia - miło zobaczyć to wszystko choćby w tej mega rozbudowanej recenzji icon_wink.gif z AS

Muzyczny...
Połowa z tych "wszystkich" niniejszym dziękuje za uznanie icon_mrgreen.gif
Druga połowa zapewne uczyni to za parę godzin...

A teraz na (prawie) koniec relacji nasi warszawscy ulubieńcy z firmy Audio Forte oraz sprzęt Moon, kolumny Totem i kable MiT

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg



a nocną porą widać rogi na kolumnach Totem One icon_wink.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg


"kolumienki" za drobne 10 tysięcy - być może uda się dostać jakąś zniżkę po znajomości icon_lol.gif

Pozdrawiam
PS. A o MOON 750D DAC/Transport - czyli "rewolucyjnej technologii - pierwszym w świecie w pełni asynchronicznym 32bitowym przetworniku A-C" jeszcze będzie mowa - i fotki też będą icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze polskie kolumny .Bardzo dobrze wykonane.O bardzo dobrym dźwięku ,do tego człowiek któremu chce się zajmować marudnym klientem.Najbardziej podobał mi się pomysł z gąbeczkami widocznymi na zdjęciu.Przesuwając je możemy prawie dowolnie regulować ilość wysokich tonów.Producentem jest firma Avcon
http://katalog.ndc.pl/avcon/

RoRo rzeczywiście zrobił kawał porządnej roboty jeśli chodzi o zdjęcia.Z komórki niestety wychodzą tylko ładne w słoneczny dzień. icon_cry.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...