Skocz do zawartości

dobry zestaw do xbox360 i do tv


kamil84

Recommended Posts

witam!!
chce sobie kupic dobre glosniki do konsoli xbox 360.zastanawiam sie nad logitech z-5500 (podpiecie przez kabel optyczny pod tv) albo kino domowe LG HT762PZ ewentualnie jeszcze LG HT-904TA.
i taka prosba ode mnie.co warto kupic???z ktorych dostane najlepszy dzwiek...oczywiscie nie tylko gram ale i ogladam filmy i slucham muzy wiec na tym tez bedzie mi zalezec.oczywiscie nie jestem jakims maniakiem ze musze miec sprzet za 100000zl , do 1400zl max.
prosze o odpowiedz
pozdrawiam!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Z tego porównania LOGITECH będzie lepszy, ale w kategoriach bezwzględnych wydanie 1400zł na taki sprzęt to wyrzucanie pieniędzy. Wiesz, gdyby taki zestaw kupić za 600-700zł to ok, ale półtora tysiaka to wygórowana kwota. Tak naprawdę plusem tej opcji jest tylko brak konkurencji na rynku icon_sad.gif




Oj mylisz sie 1400zł jak na ten zestaw to i tak mało dla przypomnienia starszy model z-680 thx kosztował 2200zł miałem takze megaworksy 550 thx za ktróre zapłaciłem w 2003 prawie 2000zł i to sie nazywało wyrzucenie pieniedzy w błoto ani jednego wejsci cyfrowego moc duzo słabsza niz w z-5500 i estetyka taka sobie !!! A Logitechy za 1400zł Oferuja Bardzo duża moc bo 505 wat mocy ciągłej RMS sub 188 Wat i to słychac i czuc , pilot i panel ze wszytkimi wejsciami coaxial i optyka oraz Dolby Digital i DTS !!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

505W RMS icon_mrgreen.gif Napisać sobie można, jak ten zestaw wyciągnie ze 170W to już będzie osiągnięcie (spójrz choćby na pobór mocy 350W). Wiadomo producent sobie może napisać co chce, ale z obiektywnymi pomiarami to nie ma nic wspólnego.

Tak poza tym, to głośność i brak charczenia to żadne osiągnięcie, może w dziale komputerowym tak, ale to chyba nie to forum icon_evil.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak najbardziej Logitechy z-5500 sam je miałem 4 lata temu poprostu dzwiek i moc maja na najwyzszym poziomie satelity i sub nawet na maxa nie charcza ani troche a efekt jest niesamowity do 2000zł napewno nie znajdziesz nic lepszego jezeli chodzi o dzwiek i moc w jednym !!! POLECAM !!!



No to kolego chyba słuchałeś tylko jednego systemu!
Nie wprowadzaj w błąd, a jeżeli już chcesz napisać od siebie - dopisz,ze jest to Twoje indywidualne spostrzeżenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
O ile się nie mylę to Z-5500 to pieniądze w błoto wywalone... może jeszcze zależy do czego ich używać. Jak czytam to zgadzam się w 100% z papciem. Moc jaka jest napisana (nie patrz na to że to RMS) jest mocą wzmacniacza nie mająca nic wspólnego z mocą satelitek i suba!!! O ile mnie pamięć nie myli jak robiłem testy to sub 180W RMS to ma mocy szczytowej która trwa jakieś do 2s max... w rzeczywistości to jest jakieś 50-60W albo i mniej... Sub nie "pierdzi" bo głównie konstruktorzy się nim zajęli...Natomiast jakość wykonania satelitek(mogli by zrobić je ze sklejki...) jest okropna do tego ich dźwięk jest "płaski".... Za 1400 zł możesz mieć (co prawda plastikowe) kino domowe które będzie grac dużo lepiej. A jeżeli nie śpieszy Ci się z kupnem to na twoim miejscu poczekałbym na spadki cen elektroniki [w mediach ostatnio widziałem ze będzie w 2010 spadek](ale na spadek ceny Z-5500 nie liczyłbym jakieś 2 lata stoją na tej samej cenie) i w 2010 kupił ampli/wzmacniacz i do niego kolumienki(jakie to już kwestia gustu i gotówki) pozdro!!!

Mały PS. nie patrz na certyfikat THX bo jak dla mnie to logitech sobie go po prostu "kupił" To wszystko z mojej strony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...