Skocz do zawartości

Kolumny do HK3480


Nektar

Recommended Posts

Witam.

Posiadam amplituner Harman Kardon HK3480 (120W/kanal przy 8ohm).
Aktualnie gram na "porażce" jaką są Altony 110 z jakimiś tam podrabianymi głośnikami (nie oryginalne tonsile) ogólnie szkoda się rozpisywać.

Szukam w miarę dobrych (o ile mogę to tak ująć - wiem, że każdy ma własną definicję tego słowa jeśli chodzi o audio ale wczujcie się we mnie, alton 110w mordujący piskiem) kolumn do kwoty maksymalnej 2000zł.

O co mi chodzi w kolumnach:
- muszą posiadać przysłowiowego "kopa"
- bardziej zależy mi na tonach niskich aniżeli wysokich
- nie jestem audiofilem ale też mam swój próg tolerancji : P
- pokój 4m x 4m
- do muzyki: Rap, RnB

Osobiście bardzo moją uwagę przykuły JBL ES80 jednak nie jestem pewien.. może znajdę coś lepszego w tej cenie.

Proszę także o nie podawanie innych wzmacniaczy, ampli itd. - ja już mam swój, którego nie zmienię, sprzedam etc. - nie potrafisz podać nic sensownego do niego, nie wypowiadaj się.

Dziękuję, liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam.

Posiadam amplituner Harman Kardon HK3480 (120W/kanal przy 8ohm).
Aktualnie gram na "porażce" jaką są Altony 110 z jakimiś tam podrabianymi głośnikami (nie oryginalne tonsile) ogólnie szkoda się rozpisywać.

Szukam w miarę dobrych (o ile mogę to tak ująć - wiem, że każdy ma własną definicję tego słowa jeśli chodzi o audio ale wczujcie się we mnie, alton 110w mordujący piskiem) kolumn do kwoty maksymalnej 2000zł.

O co mi chodzi w kolumnach:
- muszą posiadać przysłowiowego "kopa"
- bardziej zależy mi na tonach niskich aniżeli wysokich
- nie jestem audiofilem ale też mam swój próg tolerancji : P
- pokój 4m x 4m
- do muzyki: Rap, RnB

Osobiście bardzo moją uwagę przykuły JBL ES80 jednak nie jestem pewien.. może znajdę coś lepszego w tej cenie.

Proszę także o nie podawanie innych wzmacniaczy, ampli itd. - ja już mam swój, którego nie zmienię, sprzedam etc. - nie potrafisz podać nic sensownego do niego, nie wypowiadaj się.

Dziękuję, liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam.



Witam,
Mam M34i w 19m2 z HK3380. Dołu nie brakuje, potrafi zatrząść. Jeśli jesteś zainteresowany i z okolicy trójmiasta to mam takowe na sprzedaż, na gwarancji.
m34i@wp.eu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...