Skocz do zawartości

jakie kolumny podstawkowe do 800zł za parę


audiofan 111

Recommended Posts

Jeszcze nie wiem ale to będzie chyba denon 1910 albo 2308 .Nie wiem co wybrać czy poczekać na przypływ gotówki i kupić 2310 czy może jakiś h/k czy może Onkyo jakieś ,.Chodzi mi głównie o słuchanie muzyki mniej o dekodery czy inne bajery. Poprostu chcę kupić mocny amplituner by w niedalekiej przyszłości kupić mocniejsze i większe kolumny . Chodzi głównie o mocny amplituner . Mój budżet nie zbyt wielki za 1,5 miesiąca wzrośnie do 3koła .NIe wiem czy zastanowić się nad amplitunerem stereofonicznym tylko jakim?To narazie tyle z mojej strony .Z góry dzięki!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie słyszałem nigdy w akcji kolumn Canton`a ale sądząc z opini na ich temat powinny się spisać. Co do kwestii wykorzystania potencjału to można to rozumieć w dwojaki sposób: słuchanie na tzw. maxa lub oddanie peni sceny muzycznej. Jeśli chodzi o to pierwsze to raczej bym tego nie próbował bo na pewno coś - z dużym naciskiem na kolumny - może takiej próby nie wytrzymać. Jeśli chodzi o scenę muzyczną to nie będę się wymondrzał ,że tak lub nie . Nie słyszałem tego zestawu ale myślę ,że powinno być OK. Może któryś z bardziej osłuchanych kolegów wie coś więcej w tej materii. Ja bym chętnie tego zestawu posłuchał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...