Skocz do zawartości

Infinity Classia C336 i co dalej?


bombadilka

Recommended Posts

Witam Wszytkich

Mam dylemat. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś porządnego zestawu do słuchania muzyki. Sprzęt będzie stał w pomieszczeniu 25m2 w bloku. Najczęściej bedę go wykorzystywać do słuchania muzyki stereo, dlatego na poczatek rozważam kupno dwóch głosników. Znalazłam ciekawą propozycję głośników Infinity Classia C336. Tutaj zwracam się do was o pomoc. Czy ktoś je już testował i może coś o nich powiedzieć? Kolejna sprawa to kupno wzmacniacza. Jak wspomniałam wcześniej ,głównie będzie wykorzystywany do stereo. Co wybrać amplituner stereo czy amplituner do kina domowego zostawiając sobie furtkę na możliwość rozbudowy w przyszłości? Czy amplituner do kina domowego będzie w równi dobry do odsłuchu stereo? Co najlepiej dobrać do głośników Infinity Classia C336? Proszę o pomoc i wskazówki. Z góry dziekuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co padło na pytanie czy wybrać wzmacniacz/amplituner stereo czy do kina ?
Rozważania są różne tak samo jak gusta każdego z Nas.
Kupują zestaw stereo (wzmacniacz + zestaw stereo) niby z jednej strony masz ograniczenie które tracisz przy filmach (które defacto można normalnie odtworzyć w systemie 2.0 a nie 5.1)
Polecam na początku zdać sobie sprawę akiego materiału słucham częściej czy jest to muzyka gdzie z reguły słuchamy w stereo, czy zależy nam na kinie (5.1)
Pewnie częściej jest to stereo icon_smile.gif
Plusy stereo - za kwotę którą masz wydać zawsze otrzymasz dzwięk lepszy niż w tej samej cenie zestaw kina.
Plusy kina - poczujesz sie jak w kinie icon_smile.gif jeżeli zdecydujesz sie na amplituner kina domowego
W kwestiach dzwięku bardzo często wygrywa wzmacniacz + kolumny stereo, dopiero wysoki modele amplitunerów kina domowego są dobre jakościowo w stereo - kwestia ile masz pieniędzy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...